Aksident në Durrës: Makina hyn brenda dyqanit të veshjeve

15 Nëntor 2022, 13:50Sociale TEMA

 

Aksident në Durrës: Makina hyn brenda dyqanit të veshjeve

Një aksident ka ndodhur në Durrës gjatë mëngjesit të kësaj të marte, ku një automjet ka përfunduar brenda një dyqani në Durrës.

Drejtuesja e një automjeti ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe është ngjitur mbi trotuar duke u përplasur me fasadën e një dyqani veshjesh.

Ngjarja ndodhi në lagjen nr.16 të qytetit dhe nga verifikimet e para ka rezultuar se shoferja ka qenë pa leje drejtimi të mjetit.

Përveç dëmeve materiale, nuk ka pasur dëme në njerëz, ndonëse kishte qarkullim në rrugë dhe trotuar.

Lini një Përgjigje