Bie niveli i ujit, hapet ura e Bahçallëkut në Shkodër

21 Nëntor 2022, 15:50Sociale TEMA

 

Bie niveli i ujit, hapet ura e Bahçallëkut në Shkodër

 

Një ditë pas bllokimit për shkak të reshjeve të shiut, hapet ura e Bahçallëkut në Shkodër.

Ura është hapur pasi niveli i ujit ka rënë.

Tani më mjete mund të kalojnë mbi të.

Por sa e sigurt është ura, e cila një ditë më parë u vërshua nga uji dhe mbeturinat e urës së vjetër të Bahçallëkut.

1 Komente

  1. x
    xhozi saliut

    kontrolloni ate parrullen qe thote kush hyn ne shkoder dhe del pa q.. p... eshte budalla

    Lini një Përgjigje