Dita e Verës, Rama: Më në fund po çel gjethi, ju uroj 14 mars të mbarë

14 Mars 2023, 09:40Sociale TEMA

Dita e Verës, Rama: Më në fund po çel gjethi, ju uroj 14

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë qytetarët për Ditën e Verës.

“Mirëmëngjesi dhe me kënaqësinë që më në fund po çel gjethi, ju uroj një 14 Mars me këmbë të mbarë për stinën e re”, shkruan Rama.

23 Komente

 1. L
  Lym Qafoku

  Amon Edo sheqer e sherbet e ke gojn. Shqyptarve mo ombel ma ska ku tvej. Ja bone ti mar jetn atyne veç ballokum han qysh ku ngrefen ne sabah.

  1. S
   Socialisti i vjeter

   Na u hiq nga syte ti se na hape barkun ke 10 vjet.

   1. H
    Hunda ne qiell,bytha ne diell

    Gjethi po cel,nga i madhi Zot,kurse ti ke qene,ne te kundert te tij,me parqet kombetare te rrenuara,lumenj te gryer dhe natyre te masakruar,ne menyre te tille,te pa rikthyeshme ne origjine. Dhe kryeveziri,qe nuk do te shikoj si po shemtohet natyra shqiptare,vazhdon,si Maria Antonet,ti dergoj kartolina shqiptareve.

    1. R
     Rezi

     urime dhe ju per kete feste

     1. H
      HeadQuarterTema-Peshtan AL

      Erdhën sufllaqet shoku Edver ?

     2. R
      Rezi

      urime dhe ju per kete feste

      1. J
       Jona

       nje stine e bukur qe do te kete vetem te mira nga qeveria

       1. H
        HeadQuarterTema-Peshtan AL

        Erdhën sufllaqet shoku Edver ?

       2. J
        Jona

        nje stine e bukur qe do te kete vetem te mira nga qeveria

        1. y
         ymeri

         gezuar diten e veres o popull vec mbaresi paci

         1. H
          HeadQuarterTema-Peshtan AL

          Erdhën sufllaqet shoku Edver ?

         2. l
          lili

          Nj nga stinat me te bukura dhe plot ngjyrA

          1. H
           HeadQuarterTema-Peshtan AL

           Erdhën sufllaqet shoku Edver ?

          2. n
           noku

           Gezuar perhere e me shume dite te tilaa

           1. p
            pomi

            Keshtu si cel gjethi po celin edhe shm pune qe qeveria po ben nga dita ne dite

            1. H
             HeadQuarterTema-Peshtan AL

             Erdhën sufllaqet shoku Edver ?

            2. M
             Mario

             nje vere te mbare per te gjithe shqiptaret kudo ndodhen

             1. E
              Ela

              Nje nga ditet me te bukura per te gjithe shqiptaret pasi mezi e presim stinen e pranveres e cila sjell ngjyra e diell

              1. H
               HeadQuarterTema-Peshtan AL

               Erdhën sufllaqet shoku Edver ?

              2. D
               Dashnoret e Meros

               Edvin Llapa mos harro çoji ballokume McConigalit. Ndryshe e hëngre. Do të shpallin non grata ne fund te muajit

               1. I
                Iliria

                BRAVO .....TAMAM SI COBAN KE FOLUR . Tani fillon del bari i premtimeve dhe mashtrimeve per bagetine popull.

                1. A
                 Arben

                 Mbaresia nuk bie nga qielli o Koqe Kryeminster! Mbaresia vjen nga ta qe kane ne dore pushtetin dhe ata kalbesirat opozitare qe me shume luftojne te shpetojne nga burgu sesa perpiqen per Shqiperine. Lerini keto llafollogjira dhe beni punen qe u ka besuar ai popull in vuajtur.

                 1. S
                  Shkelqesia e tij, Magjari i Surrelit

                  Me ne fund po çel gjethi, Ju uroj pranvere te mbare! Mendoni se po ju mbin bari, te gjithe juve o magjare! Si me Saliun, si me Edin, Kashten keni per te ngrene! Kaluan 30 vjet me nje fabul o qyqare! Lekun leter ne e mblodhem, e beme mullar, E kemi për vete jo për ju o magjare! Juve ju dhame nje pashaporte e ju degdisem neper bote, Ne na ngeli Shqiperia, ju kullosni neper bote!

                  Lini një Përgjigje