VIDEO shokuese: Përmbytet Shkodra gjatë natës, pedonalja kthehet në... një lum të rrëmbyeshëm

10 Shtator 2022, 09:11Sociale TEMA

VIDEO shokuese: Përmbytet Shkodra gjatë natës, pedonalja kthehet

Reshjet e dendura të shiut gjatë natës kanë shkaktuar përmbytje në Shkodër. Rrugët e kryeqendrës së veriut janë mbuluar nga uji.

Për shkak të reshjeve intensive, pedonalja thuajse është kthyer në një “lumë të rrëmbyeshëm”, duke sjellë kështu probleme me lëvizjen e qytetarëve.

Ndërkohë, sinoptikanët kanë parashikuar përmirësim të ndjeshëm tëbkushteve të motit gjatë ditës së sotme.

13 Komente

 1. p
  popull

  Epo duhen per relaks dhe keto ojna te motit,kasten per Shkodren loqe te Pd-s

  1. P
   Pensionisti i Porcelanit

   Shkodra eshte permbytur qekur i dha votat Pwerbindeshit te Vicidolit, Doktor Sali Mortjes...

   1. r
    rilindjotet

    Ja tani qe ia falen bashkine Rames se Surrelt Shkodra po lulëzon! Shqiperinë po e marrin ne qafe militantet idiote.

  2. T
   Te dale lagja e gjitoni ene t'a kthejme dhimben ne

   jo bre! = lol

   1. m
    millosh kopiliqi

    Qka eshte kjo 'pedonale' Apo pederonale....... Kure do pastrohet shqipja.... ' Albanologet' skane ekzistuare kurre....

    1. E
     EHS

     Pasta ba pune te mire Bashkia

     1. g
      geri

      bardh spahija bashke me ed loqen qe henjejne veten ...

      1. N
       Nari

       A nuk jane keta perfaqesuesit e nongrates qe drejtojne bashkine e Shkodres prej me shume se 31 viteve !! Keta do na nxjerin ne selamet,qe me nje shi behari kur eshte thare cdo gje,e kthejne Shkodren loce ne Venecie.

       1. A
        Aleksander

        Bash i lumt partis demokratike. Edhe per 30 vjet tjera Shkodrant do te votojne per lulashin.

        1. M
         Marka Gjoni

         Për inat të nuses, të më vdiset çuni. Kështu i thuhet kur voton majmunin Sali Pisi.

        2. e
         ec aty

         Ju komentues legena si berber klasi qe jeni ja rrufshi bolet Shkodres. Pema me kokrra gjuhet me gure.

         1. M
          Momqirsi i “ec aty”.

          Jeni te permbytyr se jeni kllufa kari si ty “ec aty” ju shkodranet. Votoni ngordhjen por llogarine ja kerkoni Rames!!! O trumut, juve keni ata qe meritoni. Bardh Spahia, Voltana Gojorja dhe ata qe ju kane drejtuar e ju drejtojne, ju kane bere mutin mbi koke. Kanalet e qytetit i pastron bashkia o trumut. Bashkine e ka partia pedese. Atyre kerkojini llogari dhe vetes tuaj qe i keni votuar halabaket si Spahia. Te dhjefsha pemen me kokrra o debil.

         2. S
          Spak

          Shkodra si Venecia! Saliu duhet te marre Josin dhe kryetarin e bashkise dhe te shkojne e kapin krap!

          Lini një Përgjigje