Rama publikon fotot: Mbërrin në Durrës kroçiera e parë për këtë sezon

24 Prill 2023, 10:56Turizëm TEMA

Rama publikon fotot: Mbërrin në Durrës kroçiera e

Ka mbërritur në Durrës kroçera e parë për këtë sezon veror. Kroçera e quajtur “Bukuroshja e Adriatikut” ka në bord 134 turistë, kryesisht francë.

Kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale ka publikuar edhe fotot e kroçerës në Portin e Durrësit.


“Mbërrin në Durrës kroçiera e parë për këtë sezon. Bukuroshja e Adriatikut me 134 turistë, kryesisht francezë”, ka shkruar Rama.  

 

3 Komente

 1. E
  Emigrand

  Leri koceret o o KRYEMINISTER shiko popullin

  1. E
   Emigrand

   Leri koceret o o KRYEMINISTER shiko popullin

   1. P
    Phoenix

    Prit kur te paguaj dhe ndonje krociere, qe ta zbarkoj ne Lane.

    Lini një Përgjigje