Revista gjermane i dedikon artikull agroturizmit shqiptar, Rama: Ftesë e hapur për turistët e huaj, do të mrekullohen

10 Qershor 2022, 11:18Sociale TEMA

Revista gjermane i dedikon artikull agroturizmit shqiptar, Rama: Ftesë e

Revista prestigjoze gjermane “Stern” i ka dedikuar një artikull agroturizmit shqiptar.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje të artikullit ndërsa shkruan se nxjerr në pah natyrën e bukur dhe ushqimin bio.

"Revista prestigjoze gjermane “Stern” i ka dedikuar një artikull të gjatë agroturizmit shqiptar, duke nxjerr në pah natyrën e bukur dhe ushqimin bio.

Ndërsa e prezanton Shqipërinë në titull me shprehjen “UNË JAM BIOVEND” ky artikull është një ftesë e hapur për turistët gjermanë që të vizitojnë vendin tonë pasi do të mrekullohen nga çfarë do të zbulojnë:, shkruan Rama. 

 

 

5 Komente

 1. V
  Vito mashtruesi, shoku i Nikos

  Kryeminister legen dhe hajdut !

  1. K
   Kalec Dega

   LOL, Agronomi Ramaxon! Ftese per ta taku ene Bajromin, lol

   1. p
    petrit

    Mos i fto more burr se nuk kena rruge.

    1. A
     Ani

     Kosova do hyje para nesh ne BE...kjo nuk diskutohet...Scholc e tha qarte...vetem proces Berlini

     1. B
      Bilbili pe Bilishti

      po c’bio land ooo ju marrte muti shalet. Me pesticidet qe jane prodhimet shqiptare te ze kanceri ti kapesh me dore e jo ti konsumosh. Pse nuk eksportoni masivisht ? Naga qe jane bio prandaj

      Lini një Përgjigje