VIDEO/ Ironia therëse e Gjergj Lucës: Pas 33 vjetëve i ngjaj kësaj krijese fisnike

24 Mars 2024, 19:50Sociale TEMA

VIDEO/ Ironia therëse e Gjergj Lucës: Pas 33 vjetëve i ngjaj

Gjergj Luca vijon me videot e tij me ironi e batuta në rrjetin e tij social. Sot, ka shkruar nje tjetër nga të tijat. Në një instalacion visual, Luca ka dalë në krah me një gomar, të stilistuar si karrikaturë e ka shkruar: “Njeriu është një specie që ndikohet shumë nga ata që e rrethojnë. Pas 33 viteve punë, liri dhe demokraci e ndjej që i ngjaj për ditë e më shumë kësaj krijese fisnike!

Respekte nga Gjergj Luca ✌️????”

9 Komente

 1. B
  Beqiri

  Mire o Gjergj qe ti do me i ngjajt gomarit...por ca faji ka gomari te te ngjaje ty.

  1. L
   LORA

   Big like Gjergj.

   1. l
    lindio

    Ke harruar vjedhjen te puna ,liria e demokracia o Gjergj...ke harruar korrupsionin...ato tokat pa leke dhe ato godinat per 2 leke, ato koncesionet e gjuhetise se tonos ...

    1. S
     Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

     Ai eshte fisnik,ka me keq se ti ngjash nje..... korraku turkoshqipfoles!!!?

     1. A
      Arvanitasi

      Sunit o pidh arixhi na Ger qia gjej gjineken se tu kenaq ne karjan nga shiqptaret o vemje hale-nistani me demek i lashte, ne qirje nga pas po...

     2. G
      Gjëmbaçi

      Mirë 'like floriri',që i ka pasurite me të vjedhme e sot po i vje rrotull qelia e ka shku per lesh ,se eshte tuj fol me vehte,po ti o 'Lluca' pse me 'rrëshqit',ti gjithçka e ke me djers lum miku.

      1. B
       Beka Tirona

       Gjetgj lluci = shoku i ngushte i Edvin Kristaq Rames! Na cuditi me keto thenie Haaa !

       1. Q
        Qerimi

        Të paktën je i sinqertë

        1. d
         dali

         Gomere jemi ne qe kemi pranuar qe ti te marresh koncesione dhe toka e godina per nje cope buke o Gjergj hajduti.

         Lini një Përgjigje