FOTO e shekullit, Cristiano Ronaldo sfidon Messin në shah: Fitorja është gjendje shpirtërore

19 Nëntor 2022, 19:10Sport TEMA

FOTO e shekullit, Cristiano Ronaldo sfidon Messin në shah: Fitorja

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi i kanë dhënë shumë magji futbollit në vitet e fundit dhe janë padyshim ndër lojtarët më të mirë në historinë e topkëmbëshit.

Por, ata i kemi parë duke sfiduar njëri-tjetrin vetëm në fushën e blerët dhe së fundmi, nga foto e shpërndarë nga ylli portugez dhe ai argjentinas, ata janë duke sfiduar njëri-tjetrin në shah. 

Sigurisht, që nuk bëhet fjalë për një lojë të vërtetë, por vetëm pozim për një reklamë. 

Në shënimin e fotos shkruhet: "Fitorja është një gjendje shpirtërore". 

 

1 Komente

  1. X
    Xha Braho

    DY MAGJISTARET E FUTBOLLIT….JEMI ME FAT QE PO I NDJEKIM KETA YJE….

    Lini një Përgjigje