VIDEO: Xherdan Shaqiri makthi i Serbisë, shënon golin e avantazhit për Zvicrën

2 Dhjetor 2022, 20:24Sport TEMA

VIDEO: Xherdan Shaqiri makthi i Serbisë, shënon golin e avantazhit

Zvicra ka mundur të kalojë në avantazh ndaj Serbisë.

Në minutën e 19-të, Zvicra krijon një kundërsulm, ku Sow lë topin për Shaqirin dhe ylli nga Kosova nuk fal përballë portës serbe.

3 Komente

 1. t
  tifozi

  Kur Shaqiri e dergoi topin ne rrjete, kam uleritur si i cmendur nga gezimi. Pale pastaj kur u mbyll ndeshja dhe helveto-shqiptaret i derguan serbet ne shtepi per te dyten here. Bravoooooooooo Shqiperia B

  1. A
   Arjan

   Qenkenrrot kari dmth

  2. P
   Prishtinë

   Luanet e Dardanise Shaqiri e Xhaka. Rroft shqiptaria!

   Lini një Përgjigje