Xhaka dhe Shaqiri e nisin nga minuta e parë, publikohen formacionet zyrtare të Serbi-Zvicër

2 Dhjetor 2022, 19:03Sport TEMA

Xhaka dhe Shaqiri e nisin nga minuta e parë, publikohen formacionet zyrtare

Serbia dhe Zvicra do të vendosen përsëri përballë njëra tjetrës, kësaj here në KATAR2022. Stadiumi që do të mirëpresi një përballje të zjarrtë ku luhet për “hakmarrje”, do të jetë fantastiku 974. 

Arbitër kryesor i këtij takimi, që pritet të ketë jo pak punë është argjentinasi Fernando Rapallini.

Teknikët e dy ekipeve nuk janë kursyer në zgjedhjet e tyre pasi një fitore mund të sjellë dhe kualifikimin. 

Shqiptarët e zvicrës kanë fokusin maksimal për të përsëritur suksesin e botërorit të 2018.

Xhaka dhe Shaqiri e nisin nga minuta e parë, publikohen formacionet zyrtare

Lini një Përgjigje

Blog Tema