VIDEO/ Granit Xhaka u tregon pjesën intime lojtarëve serb, ata tërbohen të gjithë dhe tentojnë ta sulmojnë

2 Dhjetor 2022, 21:33World Cup TEMA

VIDEO/ Granit Xhaka u tregon pjesën intime lojtarëve serb, ata

Një episod ka ndodhur në pjesën e dytë të ndeshjes mes Serbisë dhe Zvicrës.

Në minutën e 66-yë. Granit Xhaka i ka kthyer provokimin Vlahovic, i cili në pjesën e parë tregoi pjesët intime ndaj kundërshtarëve.

Tashmë ka qenë Xhaka që ka bërë një veprim të ngjashëm pas protestave të serbëve.

Ata kanë tentuar të hyjnë në fushë por arbitri i ndali duke i ndëshkuar me karton të verdhë.

24 Komente

 1. I
  Illyrian

  Xhaka: hajde ma merrni Stoli I Serbise: - të gjithe shkuan ta marrin Xhaka: me radhë, me radhë

  1. S
   SPQR

   Zerbia, putana e Putinit dhe zerbet kurre nuk ndryshojne, perhere si ciban mes popujve te ballkanit do mbeten! Ne cdo sport, ku ka shqiptare ne ekipin kundershtar krijojne incidente! E kane ne adn ligesine!

   1. m
    mondi

    Muhabete fahataresh provinciale. Viti 2022 kemi mbetur akoma te baracaletat ku shqiptari fiton gjithmone. Ndersa ne realitet jemi vendi i fundit ne europe nga ku ikin te gjithe

  2. Çekiçi

   XHAKA UA QIU MOTRAT DHE GRAT KREJT SERBISË SHAQIRI UA QIU KREJT FAMILJET SERBE KUDO QE JAN ATO

   1. T
    Thanas

    Leri te q1rat se dikush tjeter i ka bere vertete ato. Ata thjesht fituan nje ndeshje futbolli me rendesi

    1. T
     Tao

     Shba ia ka bere Serbeve me parë. Ke te drejt

     1. G
      Granit Shaqiri

      Shba ia ka bere Serbise me parë

    2. z
     zhaku i pamposhtur

     Bravo Xhaka! U tregove edhe njehere serbeve ate qe meritonin. Je krenaria e shqiptarise .jemi krenar per ty dhe per veprimet e tua cfaredo qofshin ato.Serbet e merituan plotesisht karin tend te forte dhe ate te Shaqirit. Shteti shqiptar dhe politikanet tane kurva e te shitur na e kane ulur koken sistematikisht keto 30 vitet e fundit por krenaria jone jeni ju qe na jepni shprese dhe dinjitet..e riperseris:ishte shume dinjitoze nga ana juaj ai veprimi we terboi bankinen kafsherore serbe...respekt te thelle per Xhaken dhe Shaqirin...

     1. A
      Altin

      Ou. Po Ballkani i hapur?

      1. A
       Alfred

       E pame te gjithe se cfare ndodhi, perse mundohesh te perdoresh gersheret e marifeteve te zanatit per ta retushuar ngjarjen?! Xhaka ishte korrekt gjithe ndeshjen. Serbet u sollen si primitive gjithe kohes. Me gjithe lojtaret kundershtare. Nese prania e shqiptatevevi irriton e I acaron, robt ku t'i kene! Kush po merzitet?!....

       1. O
        Open Balkan Milosevič

        Mire jua beri vuçiçeve e tadiçeve loqen meritojne

        1. R
         Ramthithsi

         Po kshu esht xhaka u rras karin ngoj serbve, vuciqi i rras karin ngoj rames! Te shkrijme shqiperine nje menkosoven e albim kutti kryeminister i shqipris madhe

         1. M
          Moisi Golemi

          Them te bejme kryeministre motren tende, o bq shqipfoles.

          1. R
           Ramthithsi

           Dhe ti karin ngoj nga vuqiqi e ke dhe kejt shqiptaret nga ppas. Pjella te Gay99

         2. X
          Xhaka King

          A ju q....iiiu fisin prap shkavellave mongol? Hahahahahahahahah Se di a ia pat qafen atij Milenkopilovicit masi u kap me Xhaken. Sikur ja kish kafshu luani dukej. Ju sh....efsha gjakun e flliqt serbomongol!

          1. H
           Halestan

           Kafshet serbe do lene nam kudo ku jane.Rrace e qelbur Uralesh bashke me vellezerit e tyre nga Halestani

           1. T
            Tifozi shqiptar

            O gazetar pler mos e kapni tjetrin ne foto kur ve duart tek koqet se ka siklet dhe interpreton ja ka treguar serbeve legen gazetar , ai perball ka albitrin pse nuk ofendohet albitri , ju kurvat antishqiptar i jepni gjithmon nje dor serbis per te justifikuar kafsherin e tyre , po kur hyn te ter ne fush Xhaka ja kish fain atyre, ata i kerkonin rast nga inati qe humben , ti i gjen nje rast ti nxieresh pa faj si bastard qe je , Xhaka as nuk i ngacmoj kurr ata , jan ata qe e kan urrejtien me shqiptaret se presin ndim prej tyre kur se gjejn ate e kerkojn me dhun se jan gomer nga trut, akoma nuk jan mbudhur me mend qe si lidh gje me shsiptaret si te shqipris dhe kosoves , urime Zvicres .

            1. D
             Dibra modhe

             MAMU TE JEBEM SRBIJE

             1. M
              MAKMILANI

              Kultura mirsjellja edukatate jane veshtira per tu kultivuar tek shqifolesit dhe aq me keq kur perdoret nga gazetaret qe na dhane kete lajm teper te rendesishem

              1. S
               Shqip...

               MAKMILANI , te ben pershtypje ne te gjitha KOmentet e tua ,shprehesh kunder Shqiptareve ! - ----------------------- - E Para ; Cilin Nationalitet perfaqson zotrote ? E dyta , per cilen Kultivim na derdellit ti ktu ? Ate te serbeve ,qe si kafshe Histerike pellasin ne Stadium Vrit Shqiptarin (qe na hane Karin ne realitet ) ? Cilen Kultivim behet fjale ktu mor i pafytyre , na e spjego ,qe nderkohe qe Xhaka e Shaqiri Luajn Futboll Korrekt te gjitha Rregullave njerezore e rregullave te Futbollit , serbet i provokojne non stop .me fyerje si nga shkallet e Stadiumit edhe ne Fushe si ben me Xhaken qe e sulmuan ,si hienat ,pa asnji arsye por vetem per ate se eshte Shqiptar ,por Luani Shqiptare Xhaka mbetet LUAN dhe ja dha Reston bijve te bushtres Serbe qe si hiena lene name kudo jane ,duke demostruar ate se kane ngelur ala Mesjetare ,apo s'i ke syt ne balle zotrote ,qe ke surrat edhe na tregon Kultivimin ktu .Shiko e merru me Kultivimin e hienave Serbe brhq. Hajt shko e qiu me hienat pederast

               1. S
                Shmil Pollogasi

                JU primitivët arketipa primitivësh, kasaphanet tuja, therrjet, masakrat, gjakpirësinë tuaj e trajtoni si KULTURË gjakpirësish, ndërsa kur ua shkërdhejnë nënat, OLUJA KROATE, psh ahere tregoheni lepuj. Ua dhjeu shpirtin edhe Xhaka edhe Shaqiri - shqiptarizmi ngadhnjimtar. GËZUAR, GËZUR ARBNORË!

               2. M
                MAKMILANI

                Shqip MBURRU MBURRU ME HALLATET E BOTES .GRANITI PERFAQESON ZVICREN DHE JO SHQIPERINE .E MBAN MEND 2016 NE EVROPIAN KU ZVICRA KISHTE 5 (PESE)LOJTARE SHQIPTAR HAJT TYTJETA MBURRUNI ME ATA QE LUAJNE PER BOTEN .KESHTU ESHTE KUR SJE I ZOTI VETE DO MBURRESH KOT..ME ................TE BOTES

                1. S
                 Shqip...

                 MAKMILANI , me vjen keq , por ke nji kendveshtrim teper Naiv nga menyra se si shprehesh e mendon ose te pelqen ta beshe ate . Ktu nuk behet fjale per Mburrje (si femije) por si bashkAtdhetare secili eshte Krenare per Arritjet e tyre dhe kjo nuk vlen vetem per ne Shqiptaret por per shume popuj te Botes .

                2. B
                 Boll me kte Kakofoni te shiterikev Serb

                 let'na tregoj diksh nga Fifa ,apo cilidi ne kte Bote e Vertetoje se , kapja e goglave nga Luani Shqiptare eshte nji Sulm ose dicka e tille si me then fyes per dike ?????????? Si mundet te vertetohet ,me cilen Goje ??? Me Gojet Histerike Serbe qe po e bien Politiken e tyre te Histerise edhe ne Sport ? Dhe me cilen te drejte lojtaret serb -sulmojne ne grup - Granitin dhe e prekin me dor duke e pürovokuar dhe perdorur dhune ???????????? - Pra ktu nqs ka per t'u gjykuar , gjykohet jo duke mbajtur anesi , por me nji llogjike te ftohte si Njeri !! Asnji Xhest ,nuk Penalizohet ne Boten Juridike - por Fjala , fyerja me qellime diskriminimi, rraciste , kombesie siedhe Dhuna prekja me duar shtyrja goditja kundrejt dikujt qe nuk vjen ke ty , por ti si agresor shkon ke ai dhe perdor fjalen fyese dhe dhune !!!!!!!!!! ________________________________________________________________________________Pra ne baz te kujt Llogjike pellasin serbet dhe mbeshtetsit e tyre madje edhe Fifa ,nqs do degjenronte deri ktu ,sa te bejen Pale e Agresorit Serb ? Boll me kte Marrezi qe po shkaterron Njerezimin e Boten ne gjithcka qe nuk po kursen as Futbollin maskarenje te Lajthiturit e serbise nga Politikat qe i dhjesin kokat ne serbi duhet te Hetohet Nderkombtarishte dhe denohet Boterishte

                 Lini një Përgjigje