Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2021-08-08 09:00:49Politika TEMA

4 komente në “U prodhua në laborator apo erdhi nga kafshët e infektuara? Çfarë pritet nga raporti i zbulimit amerikan mbi origjinën e COVID-19”

 1. mao says:

  PO TALLENM ME POPUJT PA PIKE SKRUPULLI
  AKOMA SOROLLATEN TE ZBULOJNE NGA ERDHI COVIDI KUR KA MBI NJE VIT QE THONE BENI VAKSINAT
  ATEHERE SI KA MUNDESI QE KUR KE PRODHUAR VAKSINEN DHE E KE APLIKUAR TEK NJEREZIT TE MERRESH ENDE ME SHKAKUN
  O TEMPORA, O ………..

 2. George says:

  …ne laborator!

 3. Nje mergimtar says:

  Lufta kunder korona-virusit nuk behet per te damkosur njerin apo tjetrin.Behet fjale se si te shmangim rrezikun e masave njerezore.Kjo situate me kujton akuzat e NATO-s kunder Sadamit per armet e azgjesimit ne mase qe nuk u vertetuan kurre,vec u gjet preteksi per ta sulmuar.

 4. Vranakonti says:

  Nuk na duhet origjina e ketij virusi vdekjeprures,se ajo ka pak rendesi,por neve dhe gjithe popujve te botes i duhet, si do shpetojme nga ky virus. A mund te bejne gje shkencetaret e botes te nxierin vertete vaksinen e duhur? Keto vaksina qe po bene populli,jane SHPRESEDHENSE,edhe vete mjeket nuk din realitetin e ketyre vaksinave qe po bejme.Veç nje dim te saket se,nga kjo vaksine po dhjetefishojn pasurin e tyre te pasurit e botes me ne krye Bill Gajds. Dim edhe nje gje tjeter se,shtresa e te pasurve te botes eshte shqetesuar per popullimin e planetit tone jasht kapacitetit dhe duhet paksuar urgjentisht.Nga kjo del konkluzioni se perpjekjet per shpikjen e nje vaksine efikase do jete e pamundur,pasi nuk eshte ne favore te shtresave te pasura.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

18:12 Politika

17:42 Politika

14:32 Politika

13:21 Politika

12:31 Politika

10:49 Politika

10:31 Politika

10:12 Politika

10:00 Politika

09:09 Politika

Më të lexuarat

10:24 Kronika 9 komente

12:25 Kronika 5 komente

12:15 Politika 18 komente

10:31 Kronika 11 komente

09:17 Kronika 42 komente

09:57 Kronika

Blog Tema

21:00 Blog

20:21 Blog

20:00 Blog