Kandidati për kryebashkiak, ... Sali Berisha! 

10 Prill 2023, 19:15Editorial Mero Baze

Çdo ditë në orën 12:00, thuajse gjithë televizionet japin lajm konferencën për shtyp të Sali Berishës, për të vrapuar disa orë më vonë të japin live dhe daljen e tij të dytë për prezantimin e një kandidati, ku më së paku flitet për të.

Në të gjitha daljet personazhi kryesor i fushatës është Sali Berisha dhe kundërshtari i tij kryesor duket që nuk është më Edi Rama, por Erion Veliaj.

Në ligjërimin e sotëm, ai u mor me çdo detaj të fushatës së Veliajt, hodhi poshtë çdo arritje të tij dhe sulmoi çdo premtim, a thua se është kandidati për kryebashkiak i Tiranës.

Madje dhe gjithë kandidatët e PD në gjithë Shqipërinë, aq pak sa janë, i quajti kandidat të Erion Veliajt.

Po pse Berisha po flet në emër të Belind Këlliçit?

Të thuash që Belind Këlliçi nuk i thotë dot këto broçkulla që thotë Sali Berisha se i vjen turp, nuk është realiste. Ka thënë dhe gjëra më banale se kaq, nga ato që i pëlqejnë Berishës.

Të thuash që Belind Këlliçi nuk i thotë se ruan proflin e tij “intelektual” dhe nuk do të thotë banalitete, përsëri nuk është realiste, pasi nuk është se ai po thotë gjëra më të mençura. Por thjesht Berisha nuk po i lë radhë në këtë pikë.

Të thuash që Belind Këlliçi ka frikë t’i thotë ato broçkulla se humbet elektorat, është po prapë e pabesueshme, se fuqia e zërit të Berishës në elektorat, konkretisht dëmi që mund të bëjë me këtë rast, është më i madh se dëmi që mund të bëhet kur i thotë Berisha.

I vetmi shpjegim është se Sali Berisha po sillet si kandidat për kryebashkiak, pikërisht që të identifikohet me fushatën dhe të masë votën pro, ose kundër tij. Dhe e bën këtë jo vetëm si protagonist kryesor i fushatës politike, por dhe duke imponuar hallet e tij për kandidatët. 

Tani Belind Këlliçi duhet të mbajë dhe kusuret e betejës së Berishës me SHBA, duke dëgjuar çdo ditë votuesit e tij nga 2 orë sulme kundër ambasadores së SHBA në Tiranë, e cila pas Erion Veliajt, është shënjestra më e rëndësishme e Berishës.

Atij nuk i intereson më fushata e Këlliçit apo kujtdo tjetër. Shpresoj që së paku Shkëlzeni t’u paguajë lekët e fushatës, pasi praktikisht ata nuk kanë më zë në një fushatë, ku Berisha del dy herë ditën nga 1 orë live në TV dhe ata postojnë në Facebook video të trukuara sikur gjoja bëjnë fushatë. 

Problemi i vetëm që ka ky protagonizëm i Berishës është se me këtë ritëm që e ka marrë “kandidimin” e tij për kryebashkiak në Tiranë, pas humbjes më 14 maj, i bie që më 2025, në vend të konkurrojë për kryeministër, do të konkurrojë për drejtor komunale. Por dhe atë e ka në dorë Veliaj, se është me emërim.

56 Komente

 1. B
  Bushati Saliut nipi Hysniut

  Non grata eshte i semure psiqik hallucinant ndersa jevgu Kellici kandidati spiunit I.M e ka mbaruar misionin politik pa e filluar ..

  1. T
   T

   Nuk jan budallenj qytetaret te votojne malokerine iku ajo kohe tani lufta behet qytet fshat dhe veri jug .

   1. E
    Edi Rama

    Patronazhiste dhe aktiviste trima. Syleshet po na e marrin me qafe qeverrine. Jeni mbrapa me planin ndaj nese nuk doni t'ju pushoj ne vend nga puna komentoni papushim dhe beni "like" qeverrine. Po po, ju pushoj po te dua dhe se rruaj hic as per ju as per Shqiperine.

    1. G
     Gjynah

     ....do semuresh. Ruaje Vedin !

    2. E
     Edi Rama

     Patronazhiste dhe aktiviste trima. Syleshet po na e marrin me qafe qeverrine. Jeni mbrapa me planin ndaj nese nuk doni t'ju pushoj ne vend nga puna komentoni papushim dhe beni "like" qeverrine. Po po, ju pushoj po te dua dhe se rruaj hic as per ju as per Shqiperine.

     1. D
      Dakord

      Je vite dritë larg emrit që përdor. Ah shkruhet qeveria dhe jo qeverria.

      1. D
       Dakord

       Je vite dritë larg emrit që përdor. Ah shkruhet qeveria dhe jo qeverria.

       1. D
        Dakord

        Je vite dritë larg emrit që përdor. Ah shkruhet qeveria dhe jo qeverria.

       2. E
        Edi Rama

        Patronazhiste dhe aktiviste trima. Syleshet po na e marrin me qafe qeverrine. Jeni mbrapa me planin ndaj nese nuk doni t'ju pushoj ne vend nga puna komentoni papushim dhe beni "like" qeverrine. Po po, ju pushoj po te dua dhe se rruaj hic as per ju as per Shqiperine.

       3. T
        T

        Nuk jan budallenj qytetaret te votojne malokerine iku ajo kohe tani lufta behet qytet fshat dhe veri jug .

        1. W
         W

         Kam vite qe nuk ndjek me detaje votimet ne Shqiperi dhe kur lexova nga artikullshkruesi se SalBeri del cdo dite ne 12 ne konference shtypi dhe pas dite ne ndonje prezantim candidature dhe kjo jepet nga gjithe kanhalet shqipfolese me keq ardhje them se Salberi dhe pse Kriminel eshte fitues moral..nga imoraliteti I mediave dhe nderkombetareve qe nje Vrases serial e kurojne me Cokollata non grata * Me thene te drejten qe nga votimet e 8 majit 2011 me “dirty job” qe beri Arvizu me menget e perveshura une nuk kam me besim te dipllomacia amerikane per seksionin shqiptar..sepse fitoi Rama sipas nje skenari me 10 vota (duhet te fitonte mbi 70 % te votimeve) dhe A-A-A ja qe ben ligjin ne Shqiperi do menaxhonte votat e gabuara ne kuti te mallkuara..Pas fitores se Lul Arvizuse dhe me Hysni Milloshin filloi parada ne Zerin e Amerikes qe nga Fatmir Mediu deri te Fari Balliu dhe vendosa qe nga ajo dite te shpall Non Grata Zerin e Elezikes. * Nese ju Mero akoma vazhdoni me te mjeren Kime te Washingtonit qe po e masakron cdo dite “Powerfull-I” Viqidolit duhet te zgjidhni midis dy spjegimeve..Ose intelekti juaj eshte zero me dashje ose hipokrizia e ketyre amerikonve te mij ne shqiperi ka permasa kozmike.Nuk eshte rastesi nga regjizoret nderkombetare te votimeve qe ne 2011 nxorren si tymnaje Hysni Milloshin e Pksh per yllin ne qitje te Arvizsue dhe tani ne 2023 nxorren Marko Dajtin e Enverit per burrin e shtetit te shefave te Kimes ne WDC per te na mbushur mendjen qe Salberi I Biberit paska ndryshuar se pastroi partine nga servilet e spiunet qe I ka me shumice PS

         1. © KENDVESHTRIM TJETER ©

          Berisha shfrytëzon të drejtat për fushatë, duke dalë përditë, për të sulmuar Kim,por edhe këtu e ka me Administratën Amerikane! Shpreson se shtypi amerikan do bëhet si Lubonja.com etj.

          1. R
           Rezi

           Po mirë mor njerëz këta tv falas e nxjerrin ta shohim, apo paguhen? Klani thotë kryetari i pd, topi i thotë ish kryeministri… ju ka rënë vlera të gjithë tv-ve, i është ngjirur zëri non gratës, na e shpifi, nuk shihet me sy. Pika që s’i bie, mortja e shqiptarëve është Sala. Pa le, bëri thirrje emigrantëve… haha, në do vijmë por jo për ty, jo për gënjeshtarët, por për punëtorët e vizionarët!

           1. S
            Sharrëxhiu .

            Ikja e zërit të Saliut , është fillimi i fundit të tij të pa kthyeshëm , prandaj ekranet që paguhen prej tij e trajtojnë akoma si të gjallë . Atij i është porositur vendi në Sharrë , afër inceneratorit që e kishte shumë qejf .

           2. s
            sali kolera

            te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

            1. s
             sali kolera

             te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

             1. s
              sali kolera

              te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

              1. s
               sali kolera

               te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

               1. s
                sali kolera

                te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

                1. s
                 sali kolera

                 te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

                 1. s
                  sali kolera

                  te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

                  1. s
                   sali kolera

                   te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

                   1. s
                    sali kolera

                    te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

                    1. s
                     sali kolera

                     te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

                     1. s
                      sali kolera

                      te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

                      1. s
                       sali kolera

                       te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

                       1. s
                        sali kolera

                        te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

                        1. s
                         sali kolera

                         te gjitha keto tv qe nxjerin fytyren e kriminelit,ankohen per fjalen e lire me ca shkullak,bushatllinj te bllokut spiuna si familje,lubonja psiko,cim cjapi,grida suma e sonila buzfryra e sa e sa qe nuk kane te mbaruar.keto kioska tv kujtojne se po i bejne reklam kriminelit sali e ilirfloririi pagzuar nga saliu dhe i akuzuar per kufomat ne malin me gropa,keto mut tv me shume i prishin pune ketyre kufomave politike,shtojne urrejtjen e pop me ato qe thone e sidomos me akuza fallco deri te ambasadorja..... keta hale analista qe ju mungon liria e fjales shajne me prag shtepije ne 40 kanale tv dhe gazeta e thone qe i ka blere rama

                         1. T
                          TIRANA

                          Pasi u ngop duke shkruar se "Belind Kellici po e mba larg fushates tij Berishen" tashme Mero e kthen pllaken "eshte Sali Berisha ne gare per kryebashkiak". Eshte i detyruar Mero te pershtyje mbi ato qe vete shkruan, sepse nuk ja ben dora qe te shkruaj (nuk lejon as urdheri nga lart), ate qe dijne mire te gjithe - Ne gare per Kryebashkiak ne Tirane eshte nje i ri i pa konsumuar ne pushtet perkunder nje te konsumuari prej 8 vitesh ne Bashki e me pare si Minister por mbi te gjitha, i bere Bajat me rrenat qe leshon nga mengjezi ne darke non-Stop neper ekrane

                          1. R
                           Referendum per arrestimin e koleres sali

                           sali kolera

                           1. R
                            Referendum per arrestimin e koleres sali

                            sali kolera

                            1. R
                             Referendum per arrestimin e koleres sali

                             sali kolera

                             1. S
                              Sula

                              Edhe puna e transportit falas eshte gjetje dhe imponim i Berishes. Belind Kelliçi ne kushtet qe ka pranuar rolin e "by..lëp......" po do te hyje edhe ne rolin e kandidatit per Tiranen por nuk e ben dot pasi Sala ja ka turbulluar programin.

                              1. S
                               Sula

                               Edhe puna e transportit falas eshte gjetje dhe imponim i Berishes. Belind Kelliçi ne kushtet qe ka pranuar rolin e "by..lëp......" po do te hyje edhe ne rolin e kandidatit per Tiranen por nuk e ben dot pasi Sala ja ka turbulluar programin.

                               1. e
                                edhe uji qelbet duke ndenjur

                                Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                1. e
                                 edhe uji qelbet duke ndenjur

                                 Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                 1. e
                                  edhe uji qelbet duke ndenjur

                                  Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                  1. e
                                   edhe uji qelbet duke ndenjur

                                   Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                   1. e
                                    edhe uji qelbet duke ndenjur

                                    Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                    1. e
                                     edhe uji qelbet duke ndenjur

                                     Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                     1. e
                                      edhe uji qelbet duke ndenjur

                                      Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                      1. e
                                       edhe uji qelbet duke ndenjur

                                       Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                       1. e
                                        edhe uji qelbet duke ndenjur

                                        Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                        1. e
                                         edhe uji qelbet duke ndenjur

                                         Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                         1. e
                                          edhe uji qelbet duke ndenjur

                                          Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                          1. e
                                           edhe uji qelbet duke ndenjur

                                           Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                           1. e
                                            edhe uji qelbet duke ndenjur

                                            Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                            1. e
                                             edhe uji qelbet duke ndenjur

                                             Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                             1. e
                                              edhe uji qelbet duke ndenjur

                                              Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                              1. e
                                               edhe uji qelbet duke ndenjur

                                               Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                               1. e
                                                edhe uji qelbet duke ndenjur

                                                Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                                1. e
                                                 edhe uji qelbet duke ndenjur

                                                 Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                                 1. e
                                                  edhe uji qelbet duke ndenjur

                                                  Per ti freskuar kujtesen ndonjerit qe e ka zene skleroza : Premtimi per transport falas ne kryeqytet eshte bere nga ky qe ka 8 vjet Kryetar Bashkie ne Tirane e nuk eshte mbajtur. Belind Kellici nese zgjidhet Kryetar Bashkie e nuk e mba premtimin, te hiqet pas 4 vitesh pa pritur 8 vjet. Edhe tjetri pas tij, edhe tjetri...Keshtu veprohet neper Europe te pakten, e nuk mbahet pertej 8 viteve ne pushtet nje rrenacak i sprovuar si i tille se ndryshe votohet vete Rrena.

                                                  1. A
                                                   Aleksander Hajdar Gjoka

                                                   Nonen Amelikpiqkes nonen Avropkurviqkes. Rrnoft Sali Berisha. Fitore fitoree fitoreee. Ameliko majku ti jebem. Avropo merrsh u pizdu mater. Moterqira interneti. Albania Vicktory Sali Berisha. Parti Sali ti je na e na jem ti. Fitore fitoree fitoreee. Ngreni dolli. Po vjen i madhi Sali. Nonen Amelikes nonen Avropit.

                                                   1. w
                                                    wp

                                                    Kartoline per A.H.GJ..( qe ka faj amerika per Salihin e Milices Beogradit ke te drejte por dhe po e mbron me nongraten praktkisht sepse duheshin pranga.. lexim te kendshem ! Ku e ke djalin nene Jovanka ? Ne Tirane, tek Sllobodanka, Duem me kthy dhendrri n’pushtet Tash do te dalim n’selamet. Dobro doshli, daj Fazllici ! E uron Shkelzen-o-vici Zdravo unuka Argite ! Te gezojme qe erdh kjo dite !. “Kryeministri i Gerdecit”. Para teje ne tradheti, Jane zhyt Zogu e daja i tij. Por s’kane bere te tilla pazare!!, Me ujrat territoriale . Kjo do te thote se n’ qeveri Esat Pasha na eshte kthy. Problemi qe ka sot vendi: A do vi dhe Avni Rustemi ?! Jeni nje tufe me kusare, Me Ballinje e Selmanllare, Delijorgje dhe Fazllicё, Taç e mac e berishiçe. Kjo eshte klike qeveritare, Eshte nje bande kriminale, Ruli, Basha dhe Mediu, Kapobanda eshte Saliu. Sa krimet i keni ba, Me lekure keni me e la. Do ta zbojme ne korrupsionin, Bashke me Gerdec-kualicionin. *** Moj PD - e bija e “nanes”,* Paske qene ti “piçka e s’ames”.

                                                    1. w
                                                     wp

                                                     Kartoline per A.H.GJ..( qe ka faj amerika per Salihin e Milices Beogradit ke te drejte por dhe po e mbron me nongraten praktkisht sepse duheshin pranga.. lexim te kendshem ! Ku e ke djalin nene Jovanka ? Ne Tirane, tek Sllobodanka, Duem me kthy dhendrri n’pushtet Tash do te dalim n’selamet. Dobro doshli, daj Fazllici ! E uron Shkelzen-o-vici Zdravo unuka Argite ! Te gezojme qe erdh kjo dite !. “Kryeministri i Gerdecit”. Para teje ne tradheti, Jane zhyt Zogu e daja i tij. Por s’kane bere te tilla pazare!!, Me ujrat territoriale . Kjo do te thote se n’ qeveri Esat Pasha na eshte kthy. Problemi qe ka sot vendi: A do vi dhe Avni Rustemi ?! Jeni nje tufe me kusare, Me Ballinje e Selmanllare, Delijorgje dhe Fazllicё, Taç e mac e berishiçe. Kjo eshte klike qeveritare, Eshte nje bande kriminale, Ruli, Basha dhe Mediu, Kapobanda eshte Saliu. Sa krimet i keni ba, Me lekure keni me e la. Do ta zbojme ne korrupsionin, Bashke me Gerdec-kualicionin. *** Moj PD - e bija e “nanes”,* Paske qene ti “piçka e s’ames”.

                                                     Lini një Përgjigje