"Dosja Tropoja do ketë zhvillime të reja" - Flet Artan Hoxha!

30 Janar 2023, 17:35Kronika TEMA

"Dosja Tropoja do ketë zhvillime të reja" - Flet Artan

Dosja Tropoja do të ketë zhvillime të reja thotë gazetari investigativ Artan Hoxha. I ftuar në Shqip nga Rudina Xhunga në Dritare TV, Hoxha tha se kjo është një dosje që politikës nuk i intereson e vërteta, por pavarësisht kësaj, gjithçka një ditë do të zbulohet.

“Dosja Tropoja është një histori që vijon akoma dhe do ketë zhvillime të reja sepse është një histori që nuk ka mbaruar asnjëherë. 

Është një histori që futet politika dhe nuk i intereson e vërteta, por do të ketë të reja. Kështu që edhe 21 janarin unë e kam parë në këtë vazhdë, së pari njëherë është një çështje e rëndësishme që përbën interes për publikun, është një çështje mediatike se për mua ajo ka qenë një nga ngjarjet ku media dëshmoi se sa e rëndësishme është në shoqërinë e një vendi, sa peshë ka”, u shpreh Hoxha

11 Komente

 1. N
  Narco -Mafia Surrelistan

  Na mytn shfatart, vecanrisht t’Skraparit , lol

  1. V
   Vk

   Mall qe te kemi ty se do n'a kish mbyt koŕrupsioni. Ku po jetojm?

   1. H
    Hej bela

    Po mer Tan , tani do dalin Fotot ku Saliu lufton neper llogore me Haklajt e pafajshem!

    1. B
     Beni

     Besoj se Artan Hoxha e ka ate video ne parlament qe flet Azemi per motivin e vrasjes disa jave perpara se te vritej ?

     1. E
      Eni

      O Tan ...leri shashkat...sa tregtare e hengren nga ai miku FBI?

      1. K
       Koqevari

       Ka mbet ne Tropojë Hoxha hahahaha lek i madh andej…Edhe Xhunga e sigurimit të shtetit po ashtu. S’bashku do i rruajnê loqet Berishësh

       1. A
        Arditi

        O zoteri ky nuk eshte lajm gazete po eshte thashethem bar kafeje

         1. s
          shigjetari

          Po mor Tan, do vazhdojne ato historira , vazhdo dhe ti ushqehu me kërma duke i ngaterruar sa te mundesh. "Do kete zhvillime te reja" thua....duke mos thene asgje... si gjithmone!

          1. V
           Vëzhguesi

           Lereni të kpnaqet e relaxohet ky skrapua me këto konspiracionet e veta . Kur bën plax problemi , ky thotë e thashë unë që do ndodhte kjo ! Po të kishte pak mend , ai nuk do bëhej si brumbull parazitar. I duhet ekranit të Fevzos edhe ky , për të kompletuar pazëllin e darkës .

           1. s
            sabri

            cfaredo gjeje qe thot ky palogazetar...dosja tropoja duhet rihapur...aty nisi e keqja e ktij vendi.lek dukagjinsat e tropojes...jo njerezit normale te kuptohemi...e ben corbe kte vend...i pari sali berisha ...pastaj azem kpucari..te jem tropojan do ndihesha i fyer kur mendoj qe krahas bustit te bajram currit ..paralel eshte edhe ai i azem hajdarit.e keqja e fillimeve te demokracise ne shqiperi ..eshte pikerisht dosja tropoja....fatkeqesia e ktij kombi ishte ardhja e tropojaneve ne krye te vendit....historikisht.bajram curri ishte antikonformist...sistemi komunist e beri hero.kur enver hoxha beri hero haxhi qamilin...cte them me teper.skom asigjo kunder njerezve te thjeshte e te beses ne tropoj...kom jetu ne ato vise si cun oficeri per shum vite.po namik hoti ka thone i fjale me men ne fillimet e demokracise...shkodron ishte pra...MALOKU PO I HYPI KALIT SDO ME ZDRYP MO....busti i AZEM HAJDARIT duhet hequr dhe SALI BERISHA...duhet te japi llogari per fatkeqesite qe i solli ktij vendi ..duke filluar nga tropoja.

            Lini një Përgjigje