FOTO: Kjo është 23-vjeçarja shtatzënë që humbi jetën në aksident, i dashuri shqiptar drejtonte mjetin i dehur

30 Janar 2023, 13:50Kronika TEMA

FOTO: Kjo është 23-vjeçarja shtatzënë që humbi

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që u shënua ditën e djeshme në Staten Island, SHBA, ku humbi jetën një 23-vjeçare shqiptare.

Shoferi, 30 vjeçari Adem Nikeziq po ngiste makinën e bardhë tip “Dodge” nën ndikimin e alkoolit, kur humbi kontrollin dhe fluturoi në krahun tjetër të rrugës duke u përplasur me një mur.

Nga aksidenti i rëndë humbi jetën Adriana Sylmetaj, e cila ishte edhe shtatzënë.

30 vjeçari që drejtonte mjetin akuzohet për vrasje nga pakujdesia, vrasje nga pakujdesia kriminale, sulm me automjet, rrezikim i pakujdesshëm, drejtim i mjetit në gjendje të dehur.

FOTO: Kjo është 23-vjeçarja shtatzënë që humbi

5 Komente

 1. m
  me cilat fjal ta ngushellosh nji tragjedi te tille

  Te udhetosh me Gruan Shtatzane mbasi ke konsumuar Alkol ? Eshte e papefytyrueshme per nji njeri normale . Nji keshille Miqesore te gjithve qe rrespektojne jeten : Mos hipni ne Makina nqs shoferi konsumon Alkol , sepse do vini jeten ne Rrezik . U preht ne Paqe ...

  1. I
   Illyrian

   U prehtë në paqe! Lindin disa pyetje… 1) Grua shtatzënë, dhe bën “jetë nate?” 2) përse futesh në një makinë me një drejtues që ka konsumuar alkool? 3) rripi I sigurimit ishte vënë? 4) kur ke pirë, përse drejton makinën? 5) Per pyetjet 1, 2 dhe 3, mos ështe detyruar gruaja, nga “burri?”

   1. T
    Taulant

    Po dhe ajo kishte pire alkol dhe e nxiste te ecte sa me shpejt. Pushofte ne parajse.

    1. J
     Juli

     Kush të tha ty o [email protected] @ir,legen,pederast, [email protected] i satëme ???? Puuu cfarë bëhet me ju kokë DERRAT. E shpiki ky loqja : e nxiste dhe ajo -thotë ky TEVEQELI.

   2. E
    Edi 16.

    Gjynah ,ju kan prish qerpiket edhe pircing te shkretes, po kshtu eshte kur udhton me nje madingo shqiptar me emrin adem nikeziq ,ne vend qe te rrishe ne shtepi kur je shtatzane e jo te bredhesh klubeve te nates ,jeta e territ ne terr te dergon, shyqyr qe s'kane marre ne qqfe ndonje person tjeter qe kthehej naga puna o qe punonte.

    Lini një Përgjigje