E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij: 4 ditë më parë ishin kthyer nga Amerika

3 Qershor 2023, 22:51Kronika TEMA

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në Përmet, ku një 68-vjeçare e identifikuar si Zeniat Muhollari, është vrarë nga djali i saj 24 vjeç.

I riu i identifikuar si Albi Muhollari, dyshohet se ishte në gjendje depresioni kur ka mbytur me plastmas nënën.

Të dy prej kohësh kanë jetuar në Amerikë, ndërsa ishin kthyer vetëm 4 ditë më parë në Përmet për pushime, bën me dije Report TV.

Policia menjëherë pas marrjes së njoftimit është vënë në ndjekje të autorit dhe kanë bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin e tij në ambientet e Komisariatit të Policisë Përmet, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

6 Komente

 1. D
  Detari

  komb musliman vk

  1. B
   Besimtari

   Po c'pati i uruari... Depresioni e crregullimi mendor..., Eh si po shkon kjo pune....

   1. A
    Asnjoni!

    Duhet jthyer denimi me vdekje per raste te ketilla!

    1. T
     Tani gostim

     Allahu te vrafte dhe ty more monster. Po Nena eshte e shenjte o te vrafte Zoti nje ore e me pare...

     1. L
      Leon

      You are absolutely right! Nena eshte e shenjte!!! Eshte e kote qe ta mbajne ne Burg kete Monster ???? Perse? Duhet te paguajme ne taksapauasit per te mbajtur me ushqim kete Monster kriminel, qe vrau Nenen e tij Te varet ne litar! hanging!!!

     Lini një Përgjigje