Ngjyrat e Amblës mbushin muret e restorantit të artit në Londër

8 Gusht 2023, 14:45Kulturë TEMA

Ngjyrat e Amblës mbushin muret e restorantit të artit në

13 nga punimet e Amblës, vajzës së Blendi Klosit kanë mbushur muret e restorantit të artit në Londër. 

Lajmin e ka ndarë i ati që poston disa fotografi nga pikturat shumëngjyrëshe të punuara nga e bija.

''Bantof, restorant i njohur në Londër jo vetëm për pjatat e shijshme, por edhe për promovimin e artit, i ka mbushur muret me 13 nga punimet e Ambla Klosit.


Bantof e ka praktikë që vazhdimisht ekspozon punimet e artistëve të rinj.

Mysafirët shijojnë një pamje ndryshe kur frekuentojnë lokalin, por kanë edhe mundësinë t`i blejnë pikturat. Ambla është ndoshta artistja më e veçantë'', shkruan Klosi. 

10 Komente

 1. Q
  QYTETARI

  Ja ku shkojne leket e vjedhura!!!! Ndiq parate, qefet e bredhjet e disave

  1. Q
   QYTETARI

   Ja ku shkojne leket e vjedhura!!!! Ndiq parate, qefet e bredhjet e disave

   1. Q
    QYTETARI

    Ja ku shkojne leket e vjedhura!!!! Ndiq parate, qefet e bredhjet e disave

    1. Q
     QYTETARI

     Ja ku shkojne leket e vjedhura!!!! Ndiq parate, qefet e bredhjet e disave Ka edhe Peza femijet atje. I ka edhe deputeti qe e ndau gruan dhe e coi ne ambasade ne Londer

     1. Q
      QYTETARI

      Ja ku shkojne leket e vjedhura!!!! Ndiq parate, qefet e bredhjet e disave Ka edhe Peza femijet atje. I ka edhe deputeti qe e ndau gruan dhe e coi ne ambasade ne Londer

      1. Q
       QYTETARI

       Ja ku shkojne leket e vjedhura!!!! Ndiq parate, qefet e bredhjet e disave Ka edhe Peza femijet atje. I ka edhe deputeti qe e ndau gruan dhe e coi ne ambasade ne Londer

       1. Q
        QYTETARI

        Ja ku shkojne leket e vjedhura!!!! Ndiq parate, qefet e bredhjet e disave Ka edhe Peza femijet atje. I ka edhe deputeti qe e ndau gruan dhe e coi ne ambasade ne Londer

        1. Q
         QYTETARI

         Ja ku shkojne leket e vjedhura!!!! Ndiq parate, qefet e bredhjet e disave Ka edhe Peza femijet atje. I ka edhe deputeti qe e ndau gruan dhe e coi ne ambasade ne Londer

         1. K
          Kujt I kangjare xhamen

          Duket I paska ngjare shefit te mamase se atij I vjen ndoresh per ngjyrat se babai hehe he as rrobat si vesh me ca ngjyra.

          1. F
           Fisnik

           Rrofsh Ambla sa malet e Shqipërisë! Paç jetë të ambël dhe të gjatë Ti që e pagëzove!

           Lini një Përgjigje