FOTO: Bianca Censori heq dorë nga luksi, ekspozon format me veshjen e lirë

2 Prill 2024, 17:41Lifestyle TEMA

FOTO: Bianca Censori heq dorë nga luksi, ekspozon format me veshjen e

Bianca Censori dukej provokuese me një trupore ngjyrë argjendi, veshjen të cilën e përzgjodhi për të darkuar në Nobu në Malibu me bshkëshortin e saj Kaney West të dielën.

Modelja dhe arkitektja australiane, 29 vjeçe, shpenzoi vetëm 60 dollarë për pamjen e saj, e duhet thënë se kjo ishte një veshje mjaft e lirë krahasuar me ato të mëparshme, që kapin vlerën mijëra dollarë.

Shumë nga paraqitjet e saj kanë qenë nga marka Yeezy ose stilistë të nivelit të lartë dhe kanë kushtuar dhjetëra mijëra dollarë. (TemA)

1 Komente

  1. T
    Taulanti

    Sot ka dy kategori njerezish ...ata qe kane mend dhe u mungon financa .....dhe ata qe kane para dhe skane tru ne koke ....keshtu dhe kjo idjotja qe kujton se eshte dicka e vecante ..

    Lini një Përgjigje