FOTO: Demi Rose i lë 'pa mend' egjiptianët

9 Shkurt 2023, 14:18Lifestyle TEMA

FOTO: Demi Rose i lë 'pa mend' egjiptianët

Ajo e kalon kohën duke fluturuar nëpër botë për fotosesione të ndryshme.

Demi Rose ishte e lumtur që u kthye në shtëpi në Ibiza të mërkurën pas udhëtimit të saj të zgjatur në Egjipt.

Modelja ndau një foto të fundit nga qëndrimi i saj në Detin e Kuq, duke pozuar  me një veshje të padukshme copë pëlhure të cilën tentoi ta ulte poshtë me duar.

'Bliss' shkruajti Demi përbri fotos teksa ka marrë një pozë joshëse dhe perfekte.

 

 

1 Komente

  1. t
    tronditet Faraoni brenda ne qivur (!)

    oh moj Demi Rose , aeshte aroma qe me zgjoj nga ai gjum shekullor .Sa do doja te merrja njiher ne Prehr si Kleopatren dikur ,te nguleshe /zije rronj aty, t'levizje me ato both si e cmendur me u shkul mos t'ja arrije kurr

    Lini një Përgjigje