FOTO: ‘E shfrenuar’ në të kuqe, modelja i lë pak vend imagjinatës me pozat e fundit

9 Shkurt 2024, 14:07Lifestyle TEMA

FOTO: ‘E shfrenuar’ në të kuqe, modelja i lë pak vend
Modelja Chloe Saxon pothuajse u zhvesh teksa promovonte të brendshme e personalizuara për ditëlindje.

Ajo është e njohur për fansat për fotot mahnitëse që realizon në Instagram dhe së fundmi brunia e shijoi në maksimum teksa modelonte një veshje nga Fashion Nova.

‘E shfrenuar’ në të kuqe, ajo mahniti plotësisht ndjekësit e saj me të brendshme ‘flak’, teksa pozonte e ulur në një karrige në dhomën e gjumit.

Chloe tregoi me krenari format e saj në një sërë pozash për kamerën.

Lini një Përgjigje