“Pse tradhtojnë femrat”? Këngëtari kosovar zbulon arsyen

9 Shkurt 2024, 13:04Lifestyle TEMA

“Pse tradhtojnë femrat”? Këngëtari kosovar zbulon

Këngëtari dhe moderatori i njohur kosovar, Robert Berisha së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Canape”, ku ka folur më shumë rreth jetës së tij personale dhe profesionale.

I pyetur nga moderator se pse tradhtojnë femrat, artisti tha se një grua tradhton atëherë kur partner i saj nuk e mban veten si në lidhje, kur e ofendon dhe nuk i kushton rëndësi.

“Është e vertetë 400 kile parfum i harxhon, 4 herë në ditë ndrohet. Ajo e pyt diçka dhe ai nuk i kthen përgjigje sepse 17 çemçakëza e i ka futur në gojë mos me i ardh era gojës. Deri se të lidhen është kjo puna se kur lidhen dhe ja nisin që të bashkëjetojnë, mbas 3 muajsh ja fut pordh para femrës demek tani të kam zënë unë ty. As nuk i rregullon flokët, as nuk hedh parfum. Apo dalim zemër, jo e kam lënë me dal me çuna që të luaj play station. Ta q**të play station nanën, po a luan 40-vjeçari play station kur e ke femrën si kukull, ta marrin të tjerët”- tha ai.

6 Komente

 1. P
  Pet.

  Muhabet "Intelektualesh", ke c`te mesosh.

  1. A
   Analisti

   Këngëtar injorant .

    1. .
     ..

     Ky duhet ta dije nga pervoja peronale si duket

     1. J
      Juli

      Pikës i ke rënë hahahaha. Më trioc ska.

      1. l
       lani

       ka edi ky kari

       Lini një Përgjigje