FOTO: Bora Zemani si Dua Lipa

8 Shkurt 2024, 13:56Lifestyle TEMA

FOTO: Bora Zemani si Dua Lipa

Moderatorja e dashur për publikun, Bora Zemani, iu ka bashkuar trendit më të ri të ngjyrës vishnje.

Ditën e sotme Bora ka pësuar një ndryshim drastik në pamje, duke i lyer flokët me këtë ngjyrë dhe duket sërish kaq bukur.

Zemani ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram” disa fotografi me flokët e lyera, ndërsa fansave iu ka pëlqyer ndryshimi që ajo ka bërë. Ajo që vihet re, është ndryshimi i nagjshëm me Dua Lipën e cila dhe kjo e fundit ka preferuar të ndryshojë stil, duke zgjedhur ngjyrën e kuqe për flokët.

Komentet janë të shumta në postimin e Borës, ku nuk mungojnë komplimentet e tipit:


“A ka gjë që nuk të shkon ty o Bora?! Thjeshte UAUUUU 

"Ti s je normale me gjithe kete bukuri"
Wow moj Bora sa te shkon”

8 Komente

  1. P
   Preshi I lushnjes

   kush pjerdh per kete borebardhe ?

   1. P
    Prroji Thate

    Dua Lipa eshte ne majat e muzikes Boterore, nuk e di cfare prodhon kjo vajza Bora.

    1. D
     D

     Aman se na i shpifet me keto lloj injorantesh

     1. M
      Marinela

      Ngelen duke kopjuar te tjeret qe jane ne maja me djerse e me talent po çfare ka ? qe kopjoje qe te duket e bukur !

      1. V
       Vk

       Bora, majmuni i Dua Lipes!

       1. V
        Vezhguesi

        Ta kishit krahasuar me Monen e Likes edhe mundet, por jo me Dua Lipen. Here tjeter regullojeni krahasimet te dashur gazetare...

        1. n
         nga bregu

         edhe dardhen e vetme qe kisha, ma thau mushka qe bleva ne Kuç

         Lini një Përgjigje