FOTO: Influencuesja italiane provokon fansat, pozon me të brendshme transparente

3 Shkurt 2023, 14:41Lifestyle TEMA

FOTO: Influencuesja italiane provokon fansat, pozon me të brendshme

Chiara Ferragni është padyshim një nga personazhet më të njohur në Instagram, duke numëruar më shumë se 28.5 milionë ndjekës.

Influencuesja italiane poston çdo ditë foto të jetës së saj, familjes apo markës së saj në llogarinë personale dhe shpesh ndan mendimet e saj me miqtë në internet.

Mirëpo, së fundmi ajo ka bërë disa postime mjaft profokuese, ku fotot e saj kanë marrë pëlqime të panumërta dhe janë bërë shpejt virale.

Këtë herë, ajo ka postuar një sërë fotosh në të cilat pozon e veshur me një set të brendshmesh të zeza të tejdukshme dhe buzëqesh në kamerë.

“Ndiej veten me këto të brendshme të zeza”, ka shkruar Chiara Ferrani në postimin e saj.

 

1 Komente

  1. F
    Fans i betu per ate qe Du...

    Cere thu mer yahoo .Zemermira mbetet gjithmone zemermire . Transparenca ka vleren e saj dhe ja vlen te vleresohet ne cdo rast .

    Lini një Përgjigje