FOTO: Mahnit me format trupore, këngëtarja shqiptare ekspozon pushimet luksoze në Afrikë

3 Shkurt 2023, 12:14Lifestyle TEMA

FOTO: Mahnit me format trupore, këngëtarja shqiptare ekspozon pushimet

Tuna Sejdi një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut, po shijon pushimet e saj në Afrikë.

Ajo ka zgjedhur ishullin e famshëm afrikan Zanzibar, për të kaluar disa ditë të mira pushimi larg aktiviteteve të përditshme. Këngëtarja e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa fotografi atraktive nga pushimet.

Mes të tjerash, ajo shfaqet e veshur me fustan veror transparent, duke vënë në pah të pasmet e saj, gjatë pushimit në një nga resortet luksoze të Zanzibarit.

Nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, artistja shkupjane ka bërë të ditur se ndodhet atje e shoqëruar nga fëmijët e saj. Kjo nuk është hera e parë për Tunën që viziton Afrikën, pasi në vitin 2019 ajo kishte xhiruar një klip në atë kontinent. Bëhet fjalë për këngën e saj shumë të pëlqyer nga publiku, “Amoni”, e cila është një krijim i Armend Regjepagiqit dhe Aida Barakut.

4 Komente

 1. p
  pamje pelqieshme

  tuna me ka pelqier gjithmone . cok amxhik . ce ka ate ombrero afrikane kaq te madhe ! nuk shikon dot cfar i arohet nga pas edhe ku ne afrike ! a pa pa pa e guxumeshme qika .mos e ngatarrojn me ndinji angleze ose gjimane qe shkojn ne afrike vetem "per ate qi s'thuhet " te Afrikaneve qiqa qiqa

  1. A
   Andi

   Kembe shtrember. Keq per bythe. Pa klas

   1. A
    Altin

    Me 3 klikime shikoj me te mira se kjo biba .

    1. D
     Dino

     Një gjë.skuptoj pse u japin rëndësi b...

     Lini një Përgjigje