FOTO: Modelja e njohur nuk i lë vend imagjinatës teksa pozon e zhveshur

21 Shtator 2022, 12:50Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja e njohur nuk i lë vend imagjinatës teksa pozon e

Ajo rregullisht “tërheq” vëmendjen me shijen “e hollë” ndaj modës apo edhe nëpërmjet pozave sensuale.

Dhe Roxy Horner nuk i la thuajse asgjë imagjinatës teksa postoi një foto nudo në Instagramin e saj të martën.

Modelja, 31 vjeçe, i ngriti pulset me foto teksa fshehu me kujdes modestinë e saj teksa po lahej në një pishinë gjatë një fotosesioni me bikini në ishullin grek të Mykonos.

Lini një Përgjigje