FOTOT/ E dashura e Myrto Uzunit "revoltohet" me ndjekësit: E kam burrë, jo të dashur

21 Shtator 2022, 10:39Lifestyle TEMA

FOTOT/ E dashura e Myrto Uzunit "revoltohet" me ndjekësit: E kam

Uarda Hyseni dhe Myrto Uzuni janë në qendër të vëmendjes së mediave rozë. 

Bukuroshja nga Tirana dhe sulmuesi i Kombëtares po jetojnë një histori dashurie. 

Së fundmi, ajo është pyetur nga ndjekësit në rrjetet sociale se kur është njohur me beratasin. 

“Kur je njohur me Uzunin”, është pyetja që i bëhet Uardës. Ndërkohë ajo përgjigjet: “Ka një vit e ca…”

Ndërsa një tjetër i kërkon autograf nga i dashuri i saj. 

Por, Uardës siç duket s’i pëlqen ta etiketojnë si të dashur teksa e korrigjon duke shkruar: “Nga burri”. 

Siç shihet lidhja e Uzunit ka arritur tjetër nivel dhe tashmë askush nuk e fsheh më. 

S’mbetet gjë tjetër veçse të presim dasmën e sulmuesit të Granadas që në Spanjë po shkëlqen.

2 Komente

 1. s
  salio

  Shumhume bukur, edhe romët, jevgjitet, arriten te behen dikushi. Shume raciste jemi, dhe pastaj ankohemi pse te huajt jane raciste me ne.

  1. G
   Goni kurvari

   ti e perdor ate per parate qe ka, ai te perdor per gopin qe ke. Per sa zgjat ky “status kuo” jeni te dy te fituar

   Lini një Përgjigje