FOTO: Nga Stambolli në Paris, jeta luksoze e seks "bombës" shqiptare

20 Shtator 2022, 16:52Lifestyle TEMA

FOTO: Nga Stambolli në Paris, jeta luksoze e seks "bombës"

Ajo ka qenë për disa ditë me pushime në Bejrut të Libanit.

Bëhet fjalë për modelen dhe këngëtaren shqiptare, Morena Taraku, e cila tani ka zgjedhur një destinacion tjetër për pushime.

Në bazë të disa postimeve të publikuara në rrjete sociale, ajo tregon se ndodhet në Paris.

Bukuroshja shqiptare, që është zhvendosur prej vitesh në Turqi, po kalon një periudhë të mrekullueshme në Francë.

Me pozat e reja ka bërë që të komentohet në masë të madhe, e të marrë komente të shumta pozitive nga ndjekësit.

“Morena në Paris”, ka shkruar ajo.

Përveç kësaj, e njëjta ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat.

 

4 Komente

 1. x
  xhoxhi

  Mesa lexojmë Shqipëria i ka gati pornot kur të hapen bordellot.Mirë që pregatiten para se të hapen bordellot.

  1. B
   Bieta

   Seks Bytha! Torollake gazetare

    1. B
     Bobi

     NUK E KUPTOJ PSE NUK HAPEN BORDELLOT NE SHQIPERI DUKE PAS GJITHE KETO KURVA TE BUKURA. ME MIRE TE HANE KAR SHQIPTARI SE MUT ARABI

     Lini një Përgjigje