“Meghan Markle presion mbi mbretin Charles, kërkon takim kokë më kokë”

20 Shtator 2022, 15:13Lifestyle TEMA

“Meghan Markle presion mbi mbretin Charles, kërkon takim kokë

Një takim “tete-a-tete” me Mbretin Charles thuhet se është kërkuar nga Meghan Markle përpara se ajo të kthehet në Kaliforni me Harry-n në një përpjekje për të “shëruar” plagët e hapura me familjen mbretërore, ka pohuar një gazetar, që merret me “thashethemet” e Buckingham “.

Neil Sean , një gazetar i cili është shfaqur në NBC Neës, MSNBC dhe Access Hollyëood, tha se kishte dëgjuar nga një “burim shumë i mirë” se aktorja amerikane kishte dërguar një letër duke kërkuar një bisedë kokë më kokë me mbretin e ri të Britanisë.

Sean pretendon se Meghan dëshiron të “vendosë rekordin” mes raporteve se çifti do të kthehet në SHBA sa më shpejt të jetë e mundur për të parë fëmijët e tyre Archie, tre vjeç dhe Lilybet , një vjeç.

“Ai do të donte që tani, para se të kthehen në Kaliforni, të ketë një takim privat me Mbretin Charles III,” tha Sean në një video të postuar në YouTube, e cila ka më shumë se 300,000 shikime.


“E drejtë…Meghan dëshiron një takim kokë më kokë me mbretin Charles. Ju dëgjuat drejt. Është një lëvizje shumë e guximshme nga vetë Meghan ”, shtoi Sean.

Duke detajuar përmbajtjen e letrës, reporteri tha: “Do të ishte një mundësi për të pastruar ajrin dhe për të shpjeguar disa nga argumente, pas asaj që ata kanë bërë për dy vitet e fundit (me Harry -n ). Pavarësisht, besimi i Meghan është e admirueshme”.

Megjithatë, Sean paralajmëroi se mbetet e paqartë nëse letra e Meghan do të jetë e mjaftueshme për të “riparuar” marrëdhëniet e çiftit me familjen mbretërore. “Sinqerisht, ne nuk e kemi idenë nëse kjo do të vazhdojë,” vuri në dukje ai, duke shtuar se është zakon të kërkojmë kontakt të drejtpërdrejtë me mbretin përmes një letre.

 

1 Komente

  1. M
    Mos e beso po deshe, por eshte e vertete.

    Mos eshte "ngateruar" perkthyesi? Kurva Meghan qe eshte 10 vjet me e madhe se ndryshku Harry ka edhe nje djale 15 vjec nga martesa e pare, apo ajo e ka mohuar ate?

    Lini një Përgjigje