FOTOT/ “Si të la ‘Rambo’ të vish këtu” – Gruaja e Ramush Haradinajt, transferohet në Tiranë si “balerinë”

20 Shtator 2022, 18:39Lifestyle TEMA

FOTOT/ “Si të la ‘Rambo’ të vish këtu”

Gruaja e Ramush Haradinajt, Anita, ka vendosur të marrë pjesë në një spektakël kërcimi në Shqipëri.

Ajo është transferuar në Tiranë, pasi duhet të bëjë prova gjatë javës dhe të jetë gati ditën e shfaqjes, e cila është një herë në javë.

Kurioze, Alketa Vejsiu e ka pyetur Anita Haradinajn, se si reagoi i shoqi kur mori vesh se do të merrte pjesë në këtë shfaqje.

“Si te la Rambo të vish në DËM, Anita Haradinaj”, e pyeti Alketa gruan e Haradinajt?

“Ka 23 vjet që më mbështet dhe vazhdon ta bëjë. Përpara se të vija këtu i thashë, po sikur të ishe dashuruar me një balerinë, çfarë do të kishe bërë, s’do ta ishe martuar?!”, u përgjigj Anita Haradinaj.

Ndërkohë me nota humori, Ermal Mamaqi i është drejtuar balerinit të saj duke i qarë hallin.

“Do të lutemi të gjithë për ty”, iu drejtuar Kevinit, balerinit që është partner i Anita Haradinajt.

12 Komente

 1. R
  Rrespekt per Rambon dhe Aniten

  Eshte dicka shume pozitive nji pjesmarrje e tille .Rrespekt Anita

  1. S
   Shkodra loce

   Respekte Anites the Ramush Hajradinaj. U befshi 100 vjec.

   1. A
    Anisa

    Asnje gje te keqe nuk ka kur shkojn mir dhe kuptohen .

    1. L
     Liria

     Sot jane ne mode martesat e hapura...

     1. N
      Nici

      Nuk ka asnje gja te keqe. Kjo ashte artiste, dhe artistet kercejne. Te gjithe jeni te gezuar kur ju vjen gruja e kenaqur te shpija. Pse mos te jet haradinaj?

      1. L
       LADI

       RESPEKTE RESPEKTE TE PA FUND TE MREKULLUSHEM GRUA ME SHUME RESPEKT DHE DINJITET KURSE RAMUSHI ESHTE LIDER BOTEROR SHUME RESPEKTE NGA AMERIKA.

       1. S
        Shqiperia nuk eshte e plerave

        Kur u dorezua dhe Rambo luftoi sakrifikoi jeten dhe ka vrare e prere per te pare gruan e tij ne kete show bastarde Dardania familjet i kishte me te forta para luftes kurse tani po shohim nje shthurje totale te familjes Deputete me afrikan Kengetar e kengetare drogaxhinj e te degjeneruar Shoqeria civile po shthur gruan qe te shkaterrojne familjen .UCK eshte percare dhe nuk ngren zerin per asgje thjesht kush te pasurohet me shume Rambon kam respekt po grate nuk po kuptojne se jane tru shkalura po shfrytezohen nga shoqerite civile per te shkaterruar veten dhe familjet e tyre Care shembulli mund te maresh nga Morena Nga Fjolla Nga Duputetja e Kurtit qe eshte e dashuruar me perandorin Ta dini o ju femra tru shkalura ne Amerike ne Angli e kudo ne perendim cifutet i mbajne grate e tyre ne shtepi si Shqipetaret njehere e nje kohe Femra (cifute) vazhdon te konsiderohet mbretereshe si femra Shqipetare njehere e nje kohe Femra cifute rrite femije te edukuar dhe te shkolluar sepse mbreteresha sjell ne jete princa e princesha Kurse Fjollat me Morenat e Tunat do rritin femije monstra perversa e perverse drogaxhinj e drogaxheshka Keto shoqerite civile i sponsorizojne me para keto familje cifute pse pse qe tru shkalurat shqipetare breke grisurat per pak perveritet qe i ofrojne keto shoqeri ato jane te gatshme te marrin persiper shkaterrimin e gjithe kombit Keto familje cifute e dine mire femra po nuk eshte Mretereshe eshte kurve rruge tjeter nuk ka dhe ata kane kohe qe i studjojne keto kurvat e mesiperme dhe u hedh nje afrikan qe edhe ai byth ziu po shfrytezohet pa e ditur se nga xhungla te behesh perandor po habite dhe vet ai Keto Tunat e me siperme hapin gojen dhe presin perandorin tu bej shuren ne goje se jane kurva Po te ishin mbreteresha do ishin duke rritur dhe edukuar breza te mire Dhe cifuti i kuptoj qe ketyre te mesiperme po tu ofrosh Froni e mbretereshes apo shuren e perandorit pranojne kete te fundit Prandaj ata kane vendosur qe keto meritojne te poshterohen dhe te zhduken ne nje te ardhme Respekt per mbretereshat ???? Kurse per shuren e perandorit ???????????? kete ju hedh cifuti dhe ziheni si qente per kocken kaq vleni amin o zot j

        1. a
         anti25642654censurë

         uau sa mallëngjyese!! lotë po më shpëtojnë për këtë intervistë llapaqensh!! na jepni llapaqenëri të tilla se na zgjatet jeta,se na mbushet plot bajga!!

         1. m
          mjaft e kendeshme kjo pjesmarrje e Anites

          Anita paska Patnerin me simpatik te kompedicionit lol .

          1. M
           Minirja

           Te lumtè Anitë, ke lindë, rritë dhe eduku fèmijè...je kujdesë per burrin e çdo gja ne shtepi. Karakteri i gruas nuk mvaret prej dy gisht fustani, a ma i gjatè a ma i shkurt, a je balerinè apo shtepijake Ke ba gjenë ma te bukur ne jetè...çdo burr e kish dashtè nji gru si TY...lum Rmushi qe te ka dhe ta din vleren????

           1. M
            Minirja

            Te lumtè Anitë, ke lindë, rritë dhe eduku fèmijè...je kujdesë per burrin e çdo gja ne shtepi. Karakteri i gruas nuk mvaret prej dy gisht fustani, a ma i gjatè a ma i shkurt, a je balerinè apo shtepijake Ke ba gjenë ma te bukur ne jetè...çdo burr e kish dashtè nji gru si TY...lum Rmushi qe te ka dhe ta din vleren????

            1. B
             Boss

             Kurva levdon kurven. Degjenerata dhe plehra

           Lini një Përgjigje