FOTOT: Balerina e njohur shqiptare akuzohet se ka zmadhuar... gjoksin

20 Shtator 2022, 17:40Lifestyle TEMA

FOTOT: Balerina e njohur shqiptare akuzohet se ka zmadhuar... gjoksin

Mbrëmjen e djeshme filloi sezoni i 7-të i "Dance With Me Albania", por më shumë se sa kërcimet e VIP-ave, ajo që tërhoqi më vëmendje ishte paraqitja e balerinës Klaudia Pepa, e cila përbën treshen e jurisë së bashku me Ilir Shaqirin dhe Ermal Mamaqin.

Klaudia kishte veshur një fustan të kuq me pjesën e sipërme në formë xhakete me dekoltenë e hapur, duke vënë në pah gjoksin e saj. Pikërisht, te kjo e fundit, në rrjet ka patur mjaft komente duke hedhur dyshime se balerina e ka zmadhuar gjoksin me operacion.

Një prej tyre është dhe blogeri Olti Curri. Teksa ka postuar një video të Klaudia Pepas në InstaStory, Olti Curri shkruan me ironi: "Kur gjoksi nuk lëviz fare dhe duket sikur e ke blerë me gjithë xhaketë", duke e shoqëruar me një fytyrë emoji dyshuese.

Në foto-galerinë e mëposhtme, mund të shihni pamjet e Klaudia Pepas dikur dhe mbrëmjen e djeshme, ku vërehet mjaft qartë ndryshimi tek gjoksi i saj.

 

8 Komente

 1. N
  Noooooooooooooooooo °!°

  Klaudia ))) Eshte e vertete ? Nqs po . Ta gezosh . Dukesh super Artiste vertete . Pak silikon nuk rendon . Ne Juri dukesh Super . Shpresojme te ket improvizime ,vallzime te ciftit balerine mes Koncertit . Mamaqit c'i qi t'emen .lereni ta leshoje trurin paduar ,se na bo me qesh

  1. D
   Durrsaku

   Nuk i paska marrë leje këtij kokë lopës kjo balerina , për zmadhimin e parakolpit ? Po nuk ndërhyri ky monstra në punët personale të të tjerëve , nuk ka derman pa sharë e ofenduar. Kështu është edukuar, nuk ka faj.

   1. c
    cereeeeeee ! haaaaaaaahah o katnar i qelbet

    Olsi Qurres i do ly surrati me mut qeni

    1. C
     Celo Mezani

     Olti Qurrja nuk rresht se provuari qe eshte nje zgjyre e ekraneve. Nje burracak qe i mbeti hunda brenda ne bythet e njerezve. Me silikon, pa silikon, Klaudia gjithmone me super ballkon !

     1. K
      Ku është problemi këtu?

      Po mirë, ku është problemi këtu? Luana Vjollca mund të bëjë çdo cm kirurgji plastike, kurse Klaudia mos të bëjë as cicat? Të gjitha kanë bërë ndërhyrje, Alketa, Marina, madje edhe Getoari, etj.

      1. E
       Egla

       Gjoks i bukur Klaudia, por ki kujdes ng ilir Shaqiri, se e shoqja e ka liruar nga zinxhiri!

       1. s
        saimir

        Po cdo ermal mamaqiri ne juri, apo hajt mo se ke klani sandrit jemi.

        1. I
         I indinjuari

         I piçka kishe gje ti....hej zot i madh, te detyron me prish fjalorin....

         Lini një Përgjigje