FOTOT e sikletshme të familjes mbretërore, të cilat do të donin t'i zhduknin nga rrjeti

20 Shtator 2022, 19:09Lifestyle TEMA

FOTOT e sikletshme të familjes mbretërore, të cilat do të

Familja mbretërore shpesh përshkruhet si ky grup individësh të pacenuar, të cilët gjithmonë duken më të mirët dhe pa asnjë defekt. 

Megjithatë, kjo nuk është e vërtetë. 

Edhe Kate, William, Harry dhe madje edhe Mbreti i ri Charles janë kapur në momente të sikletshme dhe ata do të donin t’i zhduknin nga interneti.

18 Komente

 1. F
  Fotograf pa dashje

  Unë u kënaqa me këto foto, janë shumë të bukura, reale, vetëm nja 2 a 3 mund të jenë të sikletshme.

  1. M
   Mal Cori

   S 'ka asgjë për të fshehur, tregojnë se janë si gjithë njerëzit e tjerë.....

   1. S
    Shqiptar

    Ky mbreti ka qen dhe eshte idjot

    1. A
     Anonim

     PO PER CFAR ESHT IDJOT SE JE TI INJORANT I SHKUND , NUK ESHT IDJOT FARE SE JETOJM NE ANGLI DHE ASNJE ANGLEZ NUK THOT PER FAMILJEN MBRETERORE ESHT IDJOT KY APO AI, VINI JU NGA PYLLI NE TIRON E KINI FELLIQ ME INJORANCEN TUAJ DHE NUK LINI ASNJE PA SHAR KUR VET JETONI NE LLUM, JAN NJEREZ DHE JETOJN SI TE GJITH ME TE MIRAT DHE PROBLEMET E TYRE FAMILJARE, PRANDAJ HIQNI DOR NGA THASHETHEMET SE NGELET DRU ME PRE NE EPOKEN E MAJMUNIT IDJOT TE LIND.

     1. D
      Dakord

      Sa here e ke takuar ti shpellar? Toç

      1. L
       Llesh

       Ndersa ti shqiptare koqe kandari, idjot i lindur

      2. D
       David

       Shkruan Tema idiotllëqe dhe robt I lexojnë... mashtruesa ordinerë.

       1. N
        Nga une

        Cfare ka per t"u cuditur? Nuk bejne kake keta?

        1. P
         Parruca

         Pa lidhje! Jo cdo gje qe botohet neper mediat e huaja nga ku vidhni lajmet, ja vlen te perkthehet. Kjo eshte nje prej tyre. Asgje te sikletshme nuk ka ne keto foto, ne te kundert i tregojne qe jane njerez, se kane humor dhe dine te qeshin. Eshte pikerisht imazhi qe kane dashur te japin dekadat e fundit, sepse pikerisht me pare kritikoheshin si shume te ftohte dhe shume te distancuar nga populli. Ndryshimi filloi me Lady Dianen.

         1. j
          jane foto me se normale madje te bukura

          ka edhe foto nga paparazze,ku grus se williamit i osht ngrit fustoni nga era dhe poshte i ka dal zogu .ishte pa brek ! Eshte nji foto mjaft e bukur

          1. A
           Aldi

           Ne kemi kryminstrin tone qe del pa breke. Dhe shqiptaret i japin voten. Jo me kto qe jane foto krejt normale.

           1. J
            Juria e Vleresimit te Politikes

            Aldi , ishte koha kur KM jone Rama , loste ,e iden me u bo Politikan dhe per kte donte te ishte i sinqert me Opinionin Shqiptare dhe tregonte ne se kishte Bole ,nderkohe qe te tjeret hyne ne Politike me Maska dhe pa bole !

            1. F
             FCB

             "Aldi"! Sa per zemer e paske shpellarin Sali. Me siguri do te jesh urith, por nga ata urithet DEMOKRATE dhe trima qe te japin "plumbin ballit", pasi mendjen dhe syte i kane ne vent te turpshem dhe mendojne e shohin vetem ashtu siç mendon e sheh Sahaleja.

            2. D
             Drejt e drejte

             Qani hallin kaloresit se i varen kembet i thone kesaje

             1. I
              I Duruari.

              Foto shumë njerzore. Për mendimin tim asnjë nuk është jashtë normales.

              1. F
               FGG

               Foto shume te bukura. Cdo gje e vertete... Te pakten regullojme pak humorin qysh ne mengjes nga kronikat e vrasjeve , hajduteve, kontrabandisteve te korruptuarve dhe idioteve qe dine vetem te shajne.

               1. A
                Antimonarkisti

                Si nuk mesuan keta englezet nga revolucioni francez?! Gjithe globi( pakashume),mesuan nga ky revolucion veç englezet mendemedhenje jo. Keta edhe rruget i kane me kahe te kundert. Edhe timonin poashtu. Medemek jemi te veçante!!!. Po sikur babai mbret apo nena mbretneshe te lind nje idiot? Ky pastaj te jet ne krye te shtetit?! Monarkia eshte rendi me anakronik qe ka lind shoqeria njerezore.

                1. v
                 vk

                 Hypja gomones tani dhe shko te ata te prapambetur qe svene mend. Eh bela me kete popull....

                Lini një Përgjigje