FOTOT/ Habit këngëtarja e njohur shqiptare: U martova dhe divorcova për një vit, se u pendova

21 Shtator 2022, 09:51Lifestyle TEMA

FOTOT/ Habit këngëtarja e njohur shqiptare: U martova dhe divorcova

Këngëtarja e njohur Xheisara Frisku ka qenë e ftuar te “Rudina” këtë të martë, ku ka përveçse ka folur për projektet e saj artistike, ka zbuluar edhe detaje nga jeta personale.

Ajo ka rrëfyer të vërtetën rreth disa fotografive të saj e veshur si nuse që kanë qarkulluar në rrjetet sociale, duke zbuluar se është martuar dhe divorcuar për një vit.

Jam martuar dhe jam divorcuar. Ishte një dasmë e lezetshme, që zgjati një vit. Për një vit u pendova. 

E lashë divorcin në ditën e përvjetorit të martesës. Realisht nuk do të doja të flisja fare për këtë pjesë. Unë jam shpirt i lirë nuk më lidhen kollaj këmbët”, tha këngëtarja.

Këngëtarja zbuloi gjithashtu se emri i saj në të vërtetë është Sara, por nga pëlqimi i madh për këngëtaren Xhesi Xhei, i ka shtuar emrit të saj edhe emrin Xhei përpara.

14 Komente

 1. 1
  1 Miljoner ne kerkim te asaj qe di cfar do :P

  njeriu duhet te degjoj zerat e brendshem gjithmone dhe reagoje e jetoje si ja don "loqka" , shqiptaret jane yje ,damn seksi, si karamele ,por nganjiher te veshtira ne koncepte e lidhje ,te perkedhelura e komplikuara

  1. H
   Hajdari

   Nga permasat e gojes Xhejsara e od penisin mbi 24 cm, ndryshe te kthen bythen.

   1. P
    Perputhjet e rastesishme jane befasuse

    Hahahah Hajdaro , duket se jeni njoihes i mire e kengetareve aty. Zoteroka aftesi mjaft Praktike e plotesoka kriteret .

  2. E
   Edlira

   "...ishte një dasmë e lezetshme, që zgjati një vit. Për një vit u pendova."Booo...na mbytën katunaret idiote dhe analfabete...tmerr! "Tema" jeni kthyer ne podium langaraqësh.

   1. n
    njiashtu njiashtu

    Edlira , e fort ajo mbyjlla ne fund :Podium Langaraqesh .haaahahahaha

    1. E
     Edlira

     "Kur zbret katnaria ne qytet,Atdheu eshte ne rrezik!" - thoshte Qazim Mulleti ndjesë pastë dhe kishte të drejtë...na mbytën. :-)

    2. E
     Edi

     E drejte. Ku kendon kjo?! Cfare kendon?! Ne vendin tim cdo qenje femerore me b...te madhe vetequhet kengetare(biles Vip).

    3. k
     kurva

     na keni care koken me karminen e shkelzeni,ce tani me kurva e prostituta si kjo qe martohet e ndahet per nje vit. si kjo prostituta e shume te tjera qe u beni reklame nuk kane pare kurre familje, nuk dijne asgje per familjen, as per babe,as per nene, as per vella as per moter. keto shkerdhehen per nje byrek edhe per me shume, por jane shendrruar ne vegla mesimore seksi e po ndyjne mjedisin shqiptar. le me kur i shohim te behen edhe deputete ose duke bere orgji seksi ne jale nen regjine e baxhelles monike e burrit trap te saj. e keni degjuar moniken kur diskuton me zjarr per prezervativet. largoni keto prostitua nga shtypi si monika, albana vokshi, grida duma tj qe te bejne me vjelle kur i shef vfotografi. larg prostituat nga faqet e shtypisi kjo qe e paraqiet sot. turp per gazeten tema qe merret me kto prostituta

     1. B
      BUJARI JU DEGJON

      Koment me te drejte nuk kam lexuar! Nderuar qofsh,kurve!... :)

      1. B
       BUJARI JU DEGJON

       Nderuar qofsh,kurve!

       1. M
        Mese e drejte..

        Mese e drejte ...

       2. G
        Gota

        O Zot ku kemi mbritur, e keni vene re, te gjitha keto lloj kreaturash kane te njejten fytyre, te njejtin gjoks, te njejat te mbrapme dhe te njejten lakuriqesi si ne trup edhe ne mendje! Turp per median qe i promovon, ku jane zonjat e Shqiperise qe I kane dhene kaq shume ketij vendi, jo me cica e me byth , por me mendje e me zemer?!

        1. H
         Horri lagjes

         O kurve sa e ke merokamen,se ja vleke per nje tekje,jo me shume

         1. H
          Hako

          D.m.th ne duhet te marrim mend nga kjo qe gjithe jeten e ka kaluar me deshtime?

          Lini një Përgjigje