FOTOT: 64 vjeç, por ikona e muzikës shokon fansat me shfaqjen e fundit

21 Shtator 2022, 11:23Lifestyle TEMA

FOTOT: 64 vjeç, por ikona e muzikës shokon fansat me shfaqjen e

Edhe pse tashmë është 64 vjeç, ikona e muzikës pop Madonna, vazhdon të provokojë me shfaqjet e saj.

Një ditë më parë ajo ka publikuar videoklipin e fundit, në bashkëpunim me reperen me emrin Tokischa.

I gjithë videoklipi është një skenë e madhe erotike, ku protagonist është padyshim Madonna, e cila nuk përmbahet, pavarësisht viteve që ikin.

 

10 Komente

 1. G
  Gjithcka fillon me Llap sapo hapet goja

  Llapa eshte Muskuli me i fort i Njeriut prandaj si e tille duhet ti jeper rendesi ne maredhenjet intime

  1. G
   Goni

   Llum qe helmojne rinine me degjenerimin e tyre.

   1. E
    Erdogan

    Kur e considerojne sklleverit dhe majmunet "ikone" te muzikes per keto prostituta. Keto keshtu kane kenduar gjithe kohen me Breke dhe Puthje ne Skene.

    1. P
     POPULLI

     LLUMI I MUZIKES.

     1. X
      Xhimi

      Rendi i ri boteror do ta bej bageti e ca me posht masen e njerzve ne gjith boten, perveç atyre qe dirixhojn kete degjenerim

      1. S
       Sheqeri

       Ti meso te shkruash si fillim

      2. m
       mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

       LLUM

       1. a
        arqile

        Mjaft me kete kafshe .

        1. E
         Erdogan

         Une mendoj te paguajne dhe te denohen keto Prostituta per keto Skena kafshesh ne qofte se kane mbetur Njerez apo Organizata Njerezore ne kete Planet.

         1. F
          Fevzo

          Nuk I afrohet mashkull i bardhe kesaj,ka 20 vite vetem araper te zi ,ecen me Pampers thone se muskujt e bythes jane liruar fare

          Lini një Përgjigje