FOTO: Modelja e njohur 'përvëlon' rrjetin me paraqitjen e guximshme

9 Shkurt 2024, 18:22Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja e njohur 'përvëlon' rrjetin me paraqitjen e

Lottie Moss vendosi të përvëlojë rrjetin me paraqitjen e saj tejet të ‘nxehtë’ duke u shfaqur pa reçipeta.

Modelja 26-vjeçare i la shumë pak ved imagjinatës duke pozuar me një bluzë të tejdukshme pranë reperes së Love Island Chyna Mills. Ylli dukej e sigurt si kurrë më parë teksa tregonte pjesën e sipërme duke ekspozuar gjoksin dhe të brendshmet. Në veshjen e “dobët” ajo zbuloi tatuazhet e saj domethënës.

 

Lini një Përgjigje