FOTO: 'Avokatja më e nxehtë në botë' bën bujë teksa zhvishet në plazh

9 Shkurt 2024, 15:22Lifestyle TEMA

FOTO: 'Avokatja më e nxehtë në botë' bën

Denise Rocha, e njohur si "avokatja më e nxehtë në botë", shpesh bën zhurmë në Instagram. Ajo është e njohur për ekspozimin e formave në veshje tejet të guximshme.

Ajo u pa duke pozuar në oqean e veshur me bikini. Bikinit e zeza përbëheshin nga pjesë të prera në bust dhe përfundonin me tanga në fundshpinë.

4 Komente

 1. S
  Si i fiton çështjet kjo?

  Dmth kjo avokatinë t'a bën me bythë, dhe klienti paguan për mbrojtjen që kjo i bën apo për bythën?

  1. A
   Andreas

   Kur e mer ne telefonon, thote "shtyp 1 nese je per gjykate, shtyp 2 nese je per burdello".

  2. V
   Vironi ke stacioni i trenit

   E fitovi gjyqin motra...me breke neper kembe

   1. B
    Bije Vokshi

    Kjo eshte shoqja e Armines.

    Lini një Përgjigje