VIDEO: Fejohen Missi dhe djali i Jozefina Topallit

9 Shkurt 2024, 16:23Lifestyle TEMA

VIDEO: Fejohen Missi dhe djali i Jozefina Topallit

Genar Topalli i ka propozuar partneres, modeles Cindy Marina, gjatë pushimeve të tyre në Portofino. Lajmin e ka bërë me dije Cindy, e cila publikoi videon në Instagram.
 
“Ne” dhe një simbol infiniti shkruhej në mbishkrimin e videos, ku shumë njerëz uruan çiftin.

Genari dhe Cindy prej kohësh janë në një marrëdhënie. Ka qenë vetë moderatorja, e cila ka konfirmuar lajmin në një intervistë në “ABC e Mëngjesit”. Ajo u shpreh se ishte në një lidhje, të cilën kishte dëshirë ta mbante private, ku shtoi se i pëlqente shumë karakteri i Genarit.

Më pas, në një tjetër intervistë për “Vizioni i Pasdites”, ajo zbuloi se dashuria ishte arsyeja pse jeton në Shqipëri.

“Dashuria është një gjë shumë e bukur. Të dashurosh dhe kur ke dashuri ke çdo gjë. Jam shumë e lumtur dhe mund të jetë një arsye pse kam qenë shumë e gatshme që kam ardhur në Shqipëri”, u shpreh ajo.

8 Komente

 1. T
  Treni

  Uaaa sa bukur. Prandaj na vodhën milionat e jetimëve këta, që miset ta bënin me fëmijët e tyre? Përmirësim rrace supozoj.

  1. F
   Fener Zizi

   Kjo eshte ajoe Luizit? Apo tjeter?, Kushdo qe te jete ,na plasi K@ri.

   1. M
    Me prokurë të posaçme

    Po jo mo jo! Nuk e lexon, bëhet fjalë për djalin dhe jo vajzën e Zhelefinës e cila ishte partnerja e Luisit.

  2. T
   Tumi

   E çfar pastaj?!?!?!?!?

   1. H
    Hajde merre vesh

    Martohen me mise e me modele Instagrami e pastaj qahen se grate i duan vetem per leke...

    1. T
     Te fala nga Birisha

     Kujdes se mos ka fatim e mamit te dhendrit edhe nusja.

     1. T
      Thene troc

      Ku eshte video?

      1. z
       zhelefina

       na plasi kari

       Lini një Përgjigje