FOTO: Nuk përmbahet Pamela Anderson, pozon nudo

3 Shkurt 2023, 15:49Lifestyle TEMA

FOTO: Nuk përmbahet Pamela Anderson, pozon nudo

Aktorja e njohur ka dhënë nje intervistë për revistën “Interview”

Pamela Anderson ka fituar prej shumë vitesh titullin e seks simbolit më të madh të të gjitha kohërave. Aktorja e cila u bë e e preferuara e publikut me rolin e saj në Baywatch, kujdeset gjithmonë për pamjen e saj.

Aktorja ka dhënë një intervistë për revistën “Interview” dhe ka folur për një sërë cështjesh si realiteti me të cilën u përball në industrinë e filmit, si “mbijetoi” në Hollywood, por edhe dashuritë e zjarrta që përjetoi.

Mirëpo, përveç intervistës që fansat e saj do të kenë dëshirë ta lexojnë, sytë e lexuesve do të fokusohen dhe tek fotot ku revista prezanton aktoren e njohur.

Pamela kujton “ditët e saj të lavdisë” duke pozuar nudo e shtrirë në një divan.

Në foto, Pamela është mbuluar me flokët e gjatë bjonde duke bërë që aktorja ti lërë shumë pak vend imagjinatës. Së fundmi ajo ka qenë në qendër të vëmëndjes , me zbulimet që ka bërë për jetën e saj në dokumentarin e ri në Netflix, duke shkaktuar jo pak reagime.

 

Lini një Përgjigje