FOTO: Supermodelja e njohur pozon topless, "çmendet" rrjeti nga komentet

22 Shtator 2022, 14:18Lifestyle TEMA

FOTO: Supermodelja e njohur pozon topless, "çmendet" rrjeti nga

Emily Ratajkowski tregoi linjat e saj të nxira në fotot mahnitëse teksa i shpërndau në mediat sociale këtë të mërkurë.

“Bomba” brune dukej e mahnitshme teksa mbante gjoksin me duar, ndërsa mbante veshur bikini të kuqe.

Emily së fundmi bëri kërkesë për divorc nga bashkëshorti Sebastian Bear-McClard mes pretendimeve se ai e kishte tradhtuar.

3 Komente

 1. M
  Malo Shkreta

  Karrmines se Saliut nuk ia merr dot ne kthese! Karrmina vetem nje sise e ka me peshe tri kilogram! Rrofsh moj Karrmina, rrofsh dhe te gezofte Saihi!

  1. r
   roja i shpells

   Maloooooooooooo ,nuk ja lpi Kryeplaku i fisit Karmines cicen ,qi shijo vec Helm llapa ,,por xenia , cupa e tij qe bo si mashkell ,pasi ngjiti qimet faqeve

  2. O
   Oh per ato Linja te Nxira amoooooooon

   vdes per ato linja Bronzattissima ku vetem ato pjes te Omla intime si kap Dilli ,ai kontrast qe me cmend me i omelsu me llap. top

   Lini një Përgjigje