FOTO: Demi Rose "trondit" fansat me dekoltenë e ekspozuar

21 Shtator 2022, 15:58Lifestyle TEMA

FOTO: Demi Rose "trondit" fansat me dekoltenë e ekspozuar

Modelja e njohur, Demi Rose, nuk kursehet asnjëherë për ekspozimin e tipareve trupore.

Ajo në përgjithësi njihet për pozat provokuese, të cilat pothuajse janë çdo ditë.

Në disa postime në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar disa fotografi me të cilat mori vëmendje të madhe.

Demi zgjodhi që të pozonte me të brendshme, dekolteja e së cilës i fokusoi gjoksin e formësuar.

Në imazhin e dytë e shtrirë në xhakuzi,  Demi dukej e relaksuar dhe  po e shijonte momentin.

 

2 Komente

 1. a
  allah - allah

  marshallah

  1. P
   Pickaxhiu

   Kur shoh kete me lodron ka ri

   Lini një Përgjigje