FOTO: Ndryshe nga e ëma, vajza e Alketa Vejsiut nuk e mban sekret jetën private

21 Shtator 2022, 14:10Lifestyle TEMA

FOTO: Ndryshe nga e ëma, vajza e Alketa Vejsiut nuk e mban sekret

Vajza e Alketa Vejsiut, Nikol ka filluar të jetë shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit.

Një prej tyre e ka pyetur rreth jetës private, duke i shkruar: A të pëlqen vërtetë dikush? Si reagon ai duke e ditur që të shkruajnë kaq shumë veta?

Nikol ka lënë të kuptohet se i pëlqen dikush, por pa dhënë detaje të mëtejshme.

“Kam përshtypjen që të gjithë kemi një pikë të dobët për dikë…”, i është përgjigjur ajo.

5 Komente

 1. e
  enter""

  Sa artikuj do beni per llumin e shqiperise dhe femijet e tyre????

  1. m
   mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

   VARI KARIN

   1. G
    Good morning, Albania

    Po moj Dukaqote poo.Mamas bukurine merja...ama zgjuarsin mase e ke nga ai cik vènd .apo çe do per ca do hyje ne pune?

    1. T
     Titi

     Kurva nën kurvë bie...

     1. B
      Bobi

      E jema eshte shume e bere, kurse kjo duket e pabere. Mbase ndodh qe nen kurve nuk bie gjithmone kurve, por si shpejt po del ne skene kjo

      Lini një Përgjigje