FOTOT: Pushimet në Mykonos, vera "e nxehtë" e vajzës së ish-deputetes të PD-së

21 Shtator 2022, 14:23Lifestyle TEMA

FOTOT: Pushimet në Mykonos, vera "e nxehtë" e vajzës

Ada Deda, vajza e ish-deputetes, Albina Deda, është një ndër vajzat më bukuroshe të showbizzit shqiptar. 

Pak nga emri i nënës, por më shumë nga bukuria e saj, ajo gjithmonë ia del të jetë në qendër të vëmendjes. Ndonëse vera ka përfunduar, galeria me fotot nga pushimet e Adës mbetet po aty dhe nuk ka mbaruar, duke i lënë kështu pa fjalë të gjithë ndjekësit. 

Në postimet e saj ajo tregon se ka kaluar pushime mjaft të bukura, ku si destinacion ka zgjedhur Mykonosin në Greqi, por jo vetëm.

 

4 Komente

 1. V
  Vardemi

  Bjeri me vardem se ahtu i karene dhe jot eme .

  1. B
   Bubai Habibi .Camel Beach

   le ti mshojme tradites e bajm qejfin pickes

   1. a
    albi

    Ku i gjen parate?Apo ka bere mami!

    1. B
     Berish Saliu

     E ka kollaj kjo shkon per nje jave ne Dubai hap gojen pret mutin e arabeve , mer ato parate e shkon per pushime ,mbarojn parate shkon prap dhe ha mutin e arabeve ,keshtu qe nuk i ka problem parate ,kjo dhe shume kurva te tjera Shqiptare e Kosovare qe na dalin oer cfo dite me brek ,funderina femra

     Lini një Përgjigje