FOTOT/ Frika nga shpallja “non grata”, Armina refuzon të mbajë mbiemrin Berisha

22 Shtator 2022, 11:34Lifestyle TEMA

FOTOT/ Frika nga shpallja “non grata”, Armina refuzon të

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të kurorëzojnë këtë të diel lidhjen e tyre shumëvjeçare në martesë.

Së fundmi, Armina teksa foli për emocionet e dasmës në “Goca dhe Gra”, u pyet nëse do të marrë mbiemrin Berisha.

Ajo zbuloi se edhe pas dasmës do të mbajë mbiemrin e saj, Mevlani.

“Edhe javës tjetër do të vij si zonja Mevlani. Do të vazhdoj të jem zonja Mevlani”, tha Armina.

Ajo nuk e shpjegoi këtë vendim, por me sa duket Armin aka vendosur të mos mbajë mbiemrin Berisha për shkak të shpalljes “non grata” të Shkëlzenit.

Dhe kjo do të bënte që Armina të mos shkonte dot jo vetëm në SHBA dhe Britani, por me gjasë dhe në vendet e BE-së, pasi thuhet se familja Berisha do të shpallet “non grata” edhe nga BE.

 

9 Komente

 1. s
  spata

  Bej c'te duash .Ti s'bane pergjegjsi per krevatin .Frojdi nuke denonte sexin.

  1. D
   Dardan

   As mbiemrin as lidhje zyrtare, vetem ceremoni fshatare, qe te mos kesh pjese ne pasurite marramendese te Shkelzen Serb Berishes...

  2. K
   Kthjellohu mero

   Me falni , por Meroja eshte bere. Kar komplet. Nga Salifobia ka kaluar ne çmenduri. Nuk ka dite qe mos te gjeje nje artikull per dike te familjes se Berishes. Po kujt i plasi se çfare mbiemri do mbaje apo ku do hyje e dali Armina apo zenepja!

   1. 1
    19

    Mir ja ben or kurv me emrin ktjellohu po sala qe ka 30 vjet qe meret perdit me njerzit.

    1. k
     kasemi

     Sa gezim ke o Mero, qe nje bashkeatdhetar i yti te shpallet non grata! Per fat te keq vendi yne eshte ne kete gjendje mjerane, jo vetem prej non gratave. Ne qofte se te tjere udheheqes te cilitdo spekri politik, do ishin shtetare te vertete, askush as nga ato non gratat, nuk do behej non grata, pasi do perbuzeshin e pergjigjeshin para popullit shqiptar e para ligjit, pa arritur askush nga jashte t'i shpallte te tille. E mqs jemi ketu ku jemi kam bindjen se po kaq te fajshem jane rilindasit, qe duhet te jene non grata, pasi demi i tyre eshte imediat, e i semuri atdheu yne eshte ne salle te operacionit e duhet shpetuar.

     1. T
      Tironci

      E paska zgjidh dhe kete problem Zeni ,do veje mbiemrin e gruas Mevlani

      1. a
       arqile

       Mos u nxitoni kjo ka hall leket se per burre spyet fare.Keshtu qe ajo nuk ngaterohet as me mbiemra e as me gjendje civile deri sa te kete ne gjendje mikishen.Tani ka nevoje per lek qe i ka shkezoja me shumice.E zgjuar.

       1. D
        Dacia lom Deliut

        S a koke e. madhe. Ky Mero! Idiot noterik E KA TRURIN ME BUKE MISRI PO kur budallait I duket. Vetja I .mencur ishte Gallate e PO me keto injorantet qe I shkojne mbrapa ieshse akoma me gallate

        1. D
         Dacia lom Deliut

         S a koke e. madhe. Ky Mero! Idiot noterik E KA TRURIN ME BUKE MISRI PO kur budallait I duket. Vetja I .mencur ishte Gallate e PO me keto injorantet qe I shkojne mbrapa ieshse akoma me gallate

         Lini një Përgjigje