FOTOT: Ermal Mamaqi bën për të qarë modelen, pasi i përmend Dubain dhe skandalin

22 Shtator 2022, 10:56Lifestyle TEMA

FOTOT: Ermal Mamaqi bën për të qarë modelen, pasi i

Në rrjetet sociale është bërë virale një video e Ermal Mamaqit dhe komentet që ai bëri për Arta Nitajn gjatë natës së parë të “Dance with me”, ku janë respektivisht anëtar jurie dhe konkurrente.

Aktori duket se ka risjellë në vëmendje skandalin e bujshëm “Dubai Porta Potty”, duke aluduar se Arta është pjesë e tij.

“Doja të dija si ta bëjmë edhe ne trupin si Arta?“-pyeti Ermali duke marrë përgjigje nga moderatorja e emisionit Alketa Vejsiu e cila tha: “Duhet të shkosh në Brazil.”

Mirëpo, vazhdimi i bisedës ishte i hidhur me Ermalin që pyet: “Brazil apo Dubai?” Pyetje të cilës iu përgjigj sërish Alketa, po me një pyetje tjetër: “Po me Dubain ç’kishe tani?”

Po Arta si reagoi në gjithë këtë? Ajo nuk foli, thjesht e kaloi me një buzëqeshje.

Reagimi i saj u komentua shumë edhe në mediat sociale, por sipas disa portaleve, “komentet e anëtarit të jurisë Ermal Mamaqi (që janë pasuar me buzëqeshjen ironike edhe të Alketës) e kanë bërë për të qarë Nitajn në prapaskenat e programit.”

Gjithsesi deri tani nuk ka asnjë reagim nga asnjë prej palëve. Theksojmë se “Dubai Porta Potty” thuhet se lidhet me influencers dhe vajzat e tjera të reja që në këmbim të parave ose dhuratave lënë të tjerët të kryejnë jashtëqitjen dhe urinën sipër trupit dhe fytyrës (përfshirë edhe gojën).

Arta Nitaj ndërkohë ishte në qendër të mediave, pasi i dolën disa mesazhe, ku thuhej se ajo merrte 5 mijë euro për të kaluar një natë me të.

23 Komente

  1. j
   jevgu

   "It's a hard road if you wanna make it to the top ..." Bryan i ACDC i pavdekshem

  2. T
   Tru me pre

   Nje vajze qe ka ngrene mut, nuk qan! Prandaj kjo eshte fake news.

   1. Z
    Zagali

    Na mbyten kurvat.

   2. K
    Korçarja

    Këtu në Korçë, po bëhet një peticion, kundër emisioneve ku promovohet jeta e kurvave... Pse, me punë nuk mundet të bësh jetë normale? ........ . .............................................. Emisione të tilla në Top Channel dhe në Klan, ju thonë vajzave, se nuk keni gjë në vijë, po nuk u bëtë kurva........................... Po ne që s'jemi kurva, çfarë të bëjmë.....? Nënshkruajeni edhe në qytetet tuaja këtë peticion, kundër "Përputhen", "Kepi i Kurvave" në Top Channel, apo "Love Story" dhe "Reality Dating Show me Kurva", në Klan.....

    1. v
     vk

     Mos u lodhni kot. Qytetaria korcare nuk pi uje ne kete vend. Ato burdello show pelqehen, Nje e quajtur Olsa qe e degjoja nje dite ne tv po thoshte se 80 % e shqiptareve i shohin. Shikoni fb e Mamaqit me shoke, kane nga 1 milion ndjekes. Ismail Kdare ka disa qinda. Eshte e kote. Kultura Korcare nuk prodhohet nga shtepi me qerpic apo betoni i 30 viteve

    2. T
     Tirana

     Dakord me Korçaren. Cdo civilizim ka patur disa kufinj, cfare eshte e lejueshme dhe cfare jo. Promovimi i tipave si kjo Dubaj-hapura dhe i ketij idiot-Mamaqit eshte nje nga keta kufinj.

     1. s
      safiu

      problemi nuk eshte vetem ne shqiperi eshte kudo, kur dhe amerikanet thone qe idhujt e te rinjve tani nuk jane doktoret apo astronautet, por kim kardashian qe u be famoze me ate videon me jevgun qe kishte ne ate kohe. tani erdhi pikerisht koha e kurvave s'kemi si ta kundershtojme

      1. A
       Akademik Fuga

       Jeton ne SHBA?

       1. A
        Arb

        Nga e more vesh qe I idhulli i Amerikaneve eshte Kardashian? Une dhe femijet e mi jemi Amerikane dhe as nuk mendojme fare per Kardashian. Ka nga ata qe e duan Kardashian por jo 80% e popullsise! Ne Shqiperi si kudo ka pasur kurva edhe para viteve 90 por nuk ishte nder dhe te ishe shume e nderuar! Prandai i vini gishtun kokes se cfare rinie po rrisni!

        1. D
         Dreni

         Arb..........Fatkeqsisht eshte e vertete...Une nuk them qe Kardashja eshte "idhull", por qe eshte ne qender te mediave, qofte edhe per nje pordhe, kjo nuk mund te mohohet.................Te pakte jane te rinjte qe njohin tek-tuk ndonje emer shkencetari, Inxhinieri apo Doktori te spikatur, Ekonomisti apo Shkrimtari, etj,,, Nderkohe, "familjen" Kardashian , apo Paris Hilton, apo Demi tra-madhen e njohin te gjithe , me rrenje e dhemballe....Njerzit jane larguar perfundimisht nga bibliotekat dhe gelltisin cdo gje qe u serviret. Mediat kudo ne bote jane semurur rende...Dhe kjo nuk eshte e paqellimshme. Eshte epoka e klikimeve dhe shplarjes se truve. Njerzit jane shderruar ne qenie instiktive dhe po largohen ne menyre katastrofike nga rruga e vlerave. Njerzit hane cdo gje qe u ve ne pjate media, dhe nuk mendojne shume. Interesant eshte fakti qe shume terhiqen me forte nga aferta seksuale se sa nga ato ekonomike, te cilat vertete japin impakt ne jeten e tyre...Promovimi i modeleve "kukulla seksi", dezinformimi, genjeshtra, po shkaktojne nje degradim te shpejte te familjes dhe vlerave tradicionale te jetes sociale. Zoti i ndihmofte brezat qe vijne...

      2. T
       Tajari

       Ermali ngeli idiot

       1. G
        Goni kurvari

        mut mbase ska ngrene, por kar e leng avdalli sbehet hesap ?

        1. K
         Kush e ftoj ne ate Event Televizive kte ....pfff

         ka ngel tashme me Formu Poárti Politike kto "Modelet" qe hane jashteshqitjet e Kamelit me kryetare Grida Dumen si Partia e Putanave Modele

         1. v
          vlora.vlora

          Duhet te kete nje database te prositutave gjoja moderatoreve apo modeleve vip ,qe shkerdhehen dubait .Promovimi nga topchanel me emisionet e degjeneruara alla perputhen eshte nje turp

          1. M
           Myzeqari

           Cuditem me ne si popull qe jemi kaq te ndjeshem kundrejt ketyre " problemeve " qe nuk kane te bejne shume me jeten tone. Me jeten tone ka te beje korrupsioni, papunsia, rritja e cmimeve, padrejtesite e perditeshme e tjere, dhe ne s'bejme ze per keto. Nje pordhe ben Ermal Mamaqi dhe ngrihemi si legena per te mbrojtur gjasme moralin duke share cdo njeri qe s'na ka bere keq kurre.

           1. v
            vk

            Te shajne eshte pasjoni i shqiptareve.

            1. b
             barba Tasi nga Novosela

             Eshte strategji e mirmenduar....Mediat jane promovuesit e propagandes dhe antivlerave...rraca njerzore po degjeneron ne majmun...

            2. E
             Ermali ja ka ber sh mire lavires 5000 € Nata

             Ndryshe nuk rekuperohet ajo shoqeri e mbyt ne degjenrim e prostitucion TV

             1. c
              ceni, boston

              Po ti shiko Amin o Ermal kellufi qe ben cben dhe shkon ne Dubai me ftesa te ndryshme. Ske cti besh gomarit dhe i bie samarit o palaco cirku!

              1. M
               Mario

               Po ajo kurva qe Ermali ka ne shtepi, qe ska lene Kar pa ngrene, ne cdo lloj vrime, apo sprish pune se njerezit smerren me oborrin e vet

               1. "
                "Modelet" prostituta s'e kan vendin ne TV

                Mario , ngelet duke shpifur o shpellare qe nuk boheni kurr qytetare . I paske mbajt kandilin gruas se botes ti .S'keni turp .Te pacipe .

               2. a
                arqile

                Mamaqi shume i pa edukate kurse televizionet jane turp i botes mundohen si e si te perhapin sa me shume kurverine.

                Lini një Përgjigje