FOTOT: Arsyeja pse Shakira vendosi (sërish) shtrigën në ballkon

19 Mars 2023, 14:36Lifestyle TEMA

FOTOT: Arsyeja pse Shakira vendosi (sërish) shtrigën në ballkon

Pas suksesit të madh të këngës së saj më të re, Shakira vijon “luftën” ndaj ish-partnerit të saj, Gerard Pique, por jo vetëm.

Këngëtarja e famshme ka pasur mesazhe të forta edhe për ish-vjehrrën e saj. Në vilën ku banon, Shakira vendosi në ballkon një shtrigë që shikonte drejt shtëpisë së nënës së Pique, Monserrat Bernabéu, me të cilën është ende fqinjë.

Menjëherë nisën spekulimet mbi arsyet e mundshme që çuan kolumbianen të vendoste kukullën e frikshme në ballkon. Fillimisht u tha se ishte për festën e Halloween-it, por pasi u hoq dhe u vendos përsëri, doli një teori tjetër mbi shtrigën.

Mendohet se shtriga është hakmarrja e Shakirës për ish-vjehrrën e saj dhe për Clara Chia (partnerja e re e Pique), të cilat mes tyre e quanin “shtrigë” Shakirën.


Por, si e mori vesh Shakira këtë nofkë që i ishte vendosur? Nga dy fëmijët e saj, Milan dhe Sasha, të cilët e kishin dëgjuar nofkën kur rrinin te shtëpia e gjyshërve.

Për këtë arsye, Shakira mendoi se hakmarrja më e mirë ishte të vendoste një shtrigë në ballkon, që sheh gjithë kohën nga banesa e ish-vjehrrës.

1 Komente

  1. Zorro X posht ne dritare

    lem'oh Shakira ti largoj prej durave ato litar , te shtrengoj fort ne gjoks e ritmin brenda gjoksit tend te ndjej e'n ' krahet e mi te rrembej si i marr .

    Lini një Përgjigje