VIDEO: Momenti kur meteorologes së CBS i bie të fikët në studio

19 Mars 2023, 13:43Lifestyle TEMA

VIDEO: Momenti kur meteorologes së CBS i bie të fikët në

Një meteorologe humbi ndjenjat dhe u rrëzua në tokë gjatë transmetimit direkt.

Alissa Carlson Schwartz, meteorologe në “CBS LA” po jepte parashikimin e motit kur i iku ngjyra e fytyrës dhe u rrëzua.

Siç shihet në video, dy prezantueset në fillim nuk e kanë kuptuar që asaj i kishte rënë të fikët, por disa sekonda më vonë nxituan për ta ndihmuar.

Nënkryetari i CBS dhe drejtori i lajmeve Mike Dello Stritto tha për TMZ, “Kolegia jonë Alissa Carlson u sëmur gjatë edicionit të lajmeve të orës 7 të mëngjesit kete mengjes.

Dua të falënderoj bashkëpunëtorët e saj që morën masa të menjëhershme për të ndihmuar Alissa dhe telefonuan 911.

Alissa është aktualisht në spital. Shpresojmë se së shpejti do të dimë më shumë. Ne po lutemi që ajo të bëhet shumë më mirë së shpejti”. 

 

4 Komente

 1. k
  keshtu o mer jaho rrin pa Gjum terNates

  e kan menjen vetem me bo qijf , po beni pak pushim moj ta marrsha , jo me kaq intensitet pas atij qijfi

  1. P
   Phoenix

   Pfizer efekt.

   1. e
    eshte gruaja e nji greku thon

    o maru per car e shkreta

    1. J
     Ju pjerdhsha ne vesh.

     Nuk i ra te fiket, ishte epilepsi per te mos thene qe e zuri histerizmi qe ne mengjes.

     Lini një Përgjigje