FOTOT: Me forma bombastike, njihuni me bjonden më “të nxehtë” të Instagramit

19 Mars 2023, 11:47Lifestyle TEMA

FOTOT: Me forma bombastike, njihuni me bjonden më “të

Kajla Simons është një nga vajzat më "të zjarrta" të Instagramit dhe kjo fal formave të saj bombastike, vithe të rrumbullakosura si dhe tipare mjaft tërheqsëse.

Simons numëron rreth 1 milionë ndjekës në Instagram dhe mijëra e mijëra pëlqime në postimet e saj ku nuk stepet të tregojë format e saj tëpeër joshëse.

Simons di përherë të provokojë dhe të lerë pa fjalë ndjekësit me linjat e saj. Më poshtë do të gjeni disa nga fotot më të "nxehta" të Simons.

 

1 Komente

  1. e
    erdh pranvera perseri la la la ,du me ki

    ke foto e paaaaaaaaaaaaaaaaaar , Oh c'mrekulli (!) por edhe ajo e tret ,ta knoq ,jane pozicione si ta don loqka vet

    Lini një Përgjigje