FOTOT: Berishën e zë koka live, Çuçi shtriqet ndërsa Rama flet

25 Maj 2023, 19:30Lifestyle TEMA

FOTOT: Berishën e zë koka live, Çuçi shtriqet

Seanca e kësaj të enjte në Parlament, pritej më interes për shkak të vendimit të deputetëve për rritjen e pagës së tyre, me 100%.

Por ndërkohë, LSA sjell disa foto pikante nga brenda dhe jashtë seancës.

2 Komente

 1. E
  Emër

  Nuk i ve faj, kushedi sa lodhet koka kur ben shumezimet, sdi ku ti cosh leket e reja! Pune e rende te jesh deputet, rri mendon kostum Armani apo Brioni. Kollaren mendafsh apo pambuk, halle halle kjo dynja!

  1. M
   Maloku

   Berishen e ze koka? Maloket zbresin nga kali vetem kur vdesin.

   Lini një Përgjigje