FOTOT/ Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur për reperin: E dua se është bandit

28 Shtator 2022, 17:47Lifestyle TEMA

FOTOT/ Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur

Disa ditë më parë një video e Era Istrefit dhe Don Xhonit, u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale. Dyshja shihen pas një makine të ndaluar në rrugë në orët e vona të natës duke biseduar dhe duke u përqafuar me njëri-tjetrin.

Ndonëse u aludua për një romancë, nuk vonoi shumë dhe këngëtarët zbuluan se do të sjellin bashkë një bashkëpunim.

Mirëpo së fundmi një tjetër story nga ana e Era Isterefit ka ngjallur dyshime të mëdha për raportin e tyre. Teksa ka publikuar një foto të tyren, Era shkruan: E dua se është bandit.”

 

4 Komente

 1. H
  Hasoni

  ky buzëqumshti o vrks jo bandit

  1. c
   c'jan kto karagjoza mer hahahahah

   mikrofonat ne bath ishallah nastradineve

   1. T
    Tito

    Te hengsha bythet Era????????????

    1. T
     Tani

     Ta honksha vetllen e preme o bandito!!

     Lini një Përgjigje