FOTOT: Modelja seksi ngacmon imagjinatën e ndjekësve duke vënë në pah format trupore

23 Shtator 2022, 16:56Lifestyle TEMA

FOTOT: Modelja seksi ngacmon imagjinatën e ndjekësve duke

Kylie Jenner u dha 369 milionë fansave dhe ndjekësve të saj disa ‘selfie’ të reja fansave të saj në Instagram.

Ylli 25 vjeç bëri disa foto nga afër, teksa vuri në pah format trupore. 

Nëna e dy fëmijëve ka punuar shumë për markën e saj të bukurisë, “Kylie Cosmetics”, dhe së fundmi pati një arritje biznesi duke u bashkuar me Macy’s.

 

Lini një Përgjigje