FOTO: Influencuesja italiane shfaqet seksi nga pishina

23 Shtator 2022, 11:56Lifestyle TEMA

FOTO: Influencuesja italiane shfaqet seksi nga pishina

Influencuesja italiane, Clizia Incorvaia ka kaluar disa ditë pushime në mal së bashku me familjen e saj, ku nuk mungonte as djali nga martesa e parë e partnerit.

Ata duket se kaluan një kohë vërtetë relaksuese dhe nuk nguruan të postonin video e foto në rrjetet sociale. Mirëpo, duket se jo gjithçka ka shkuar si duhet pasi Clizia është përballur me komente jo shumë pozitive.

Clizia ka marrë shpesh fjalë urrejtjeje, vetëm për faktin se nuk ka hequr dorë nga veshjet seksi dhe provokuese edhe pse është nënë.

Megjithatë, ajo nuk e vrau shumë mendjen dhe postoi foto të tjera, në të cilat shfaqej duke pozuar në pishinë me body ngjyrë argjendi, me prerje të lartë dhe me dekolte maxi.

1 Komente

  1. R
    Rrespekt Clizia sei una bellissima Donna

    Eshte vertet nji bjonde mjaft e seksi dhe me mjaft pasion per t'u veshur bukur e seksi . Pra bjonde me Personalitet ,qe s'i lejon te tjeret t'i tregojne se si duhet te vieshet e sillet e jetoj jeten edhe perse eshte e martuar . .(Cere jan kto kritika mer yahoo .Clizia o si shpirt . Te lo mando un baqio muah _Cliziiiiiaaa )

    Lini një Përgjigje